Valorant'ta nasıl gelişilir?

Riot'un oyunları mı berbat, sen mi? :D Ayrıca berbat ise oynamana gerek yok bence :like:

Başka oynanacak oyun yok ne yapayım?

İnternet kafede Valorant'a başlayıp günde 2 el oyun atıp gelişebileceğin yükselebileceğin bir oyun değil.

Nasıl gelişirim evdeki internetim ADSL olduğu için sistem dizsem bile ping çıkar

Derecesizde oynamanın bir anlamı yok rank kasmam lazım en az Silver olmam lazım.

Silver olabilmeniz için oyunu sık sık oynanamız lazım ve Silver elodaki insanlar gerçekten oyunun mekaniklerini çözmüş oyuncular. Sıfırdan başlayıp 6 7 ayda Silver olabilirsiniz FPS oyunu geçmişsiniz yok ise.

Silver olabilmeniz için oyunu sık sık oynanamız lazım ve Silver elodaki insanlar gerçekten oyunun mekaniklerini çözmüş oyuncular. Sıfırdan başlayıp 6 7 ayda Silver olabilirsiniz FPS oyunu geçmişsiniz yok ise.

Ben LoL'ü 2016'dan beri oynuyorum elo hell yedim demirim şu an Valorant'ta da aynısı olması beni korkutuyor

Ben LoL'ü 2016'dan beri oynuyorum elo hell yedim demirim şu an Valorant'ta da aynısı olması beni korkutuyor.

Valorant tamamen takım oyunu hocam ben şu an dia düzeyinde bir oyuncu olarakdan tek başıma Silver'den çıkamam çünkü her ne kadar aimim iyi olsa da karşı taraf kötü aimiyle takım oyunu yapınca kolayca alt edebiliyor tamamen takım işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı