Valorant'ta edilen küfür kaydından bir şey olur mu?

memeti35

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant'ta oyun oynarken karşılıklı küfür ettik elemanla sonra bana tekrar etsene dedi ve ilk o etti sonra ben ettim dava açabilir mi? Riot IP adreni veriyor mu ve sonuçta kaydı aldığı yer benim küfürlerim var maçta karşılıklı oldu dava etse hakim neyi esas alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok saçma bir şey. Hiç bir şey olacağını düşünmüyorum maksimum oyun içi raporlar. Onda da 2 gün chat banı yersiniz diye düşünüyorum.

Yav küfür ettiyseniz de arkasında durun be bilader her gün aynı konu açılıyor. Evet küfür ettim davanı aç umurumda değil de geç, sanki adam oyunda küfür ettin diye adliyeye koşturacak.

Yani kendilerine küfür edildiği için sizi dava etmesi saçma. Tabii isterse eder fakat bence oyun içi şikayet eder.

Riot oyunlarındaki küfürler mahkemeye gitseydi ülkenin büyük kısmı dava yerdi zaten.
Hele ki ben hocam. Elom düşük olduğu için birde tr serverında girdiğim için %99,9 velet ve toxic oyuncu geliyor. E haliyle bende sövüyorum ama herhangi bir ban yemedim. :D

Son düzenleme:
Öncelikle burada ki arkadaşlardan ziyade yaşayan biri olarak söylüyorum; Bundan 4 ay kadar önce LoL'de karşı takımdan biri nickimden dolayı felaket bir şekilde küfür etmeye başladı sonra küfürler allah, kitap ve aileye girmeye başladı. Ben de bu küfürleri ekran görüntüsünü alıp cimere şikayette bulundum, aradan 3 ay geçtikten sonra ikametgahımın bulunduğu ilin karakolundan telefon geldi şahısı saptadıkları karakola gidip ifade vermem dahilinde işlem başlatacaklarını söylediler ve şu an o küfür eden arkadaşla davalığız. 19 yaşında 50 kilo bir arkadaşmış meğersem beni tek yumrukta bayıltacağını falan iddia ediyordu en sonunda yalvaran mesajlarla dönüş yaptı.

Geri
Yukarı