Valorant'ta küfürden dava yenir mi?

YusufDogan123

Centipat
Daha fazla  
Bugün Valorant'ta ranked maçtaydım, takıma 2 tane pre geldi ve daha ajan seçmeden küfretmeye başladılar ve bu maç boyu devam etti. Artık oyunun sonlarına dogru dayanamayıp chatten küfür ettim ve dava edeceğini söyledi, sizce bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Valorant'ta ranked maçtaydım, takıma 2 tane pre geldi ve daha ajan seçmeden küfretmeye başladılar ve bu maç boyu devam etti. Artık oyunun sonlarına dogru dayanamayıp chatten küfür ettim ve dava edeceğini söyledi, sizce bir şey olur mu?

Hiçbir şey olmaz kanka gözünü korkutmaya çalışmış.

Müebbet yiyebilirsin. Forumda hep bu konular açılıyor ....... oyunda küfür ettim hapse girer miyim? Ne saçma soru. Bu konulara yasak gelsin.

Gaza gelip onlara söverken araya başka şahısları, mesela hükümeti, katmadıysanız bişe olmaz.

Dava bile etmezler, sadece korkutuyorlar sağ kulağının üstüne yat uyu :D

Hocam ben oyunda ana bacı dil ırk her türlü şeye sövmüşlüğüm var neredeyse 4 5 kişi seni dava edeceğim dedi oyunda ban yemekten başka hiçbir şey başıma gelmedi için rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı