Valorant'ta LoL Skin'den ban yenir mi?

Jueph

Hectopat
Bilgisayarda olan LoL skin programı Valorant'ta olası bir hileden raporlanma durumunda ban yedirir mi? Bir arkadaşımı makarasına raporlamak istedim ve hakaret içeren ses, takımı sabote ve hileden raporladım. Fakat raporladıktan sonra LoL Skin'in bilgisayarında bulunduğunu söyledi. Raporladıktan sonra uygulamayı hemen kaldırdı. Bu sebepten ban yer mi?

Önerilen bir uygulama değil, ki biz de önermiyoruz. 3. parti her yazılımı kullanmak riskli ve yasak.
Şahsi konuşursam bunun bir tavsiye olmadığını belirterek baya bir süre kullandım ve ban yemedimi söylemek isterim, bu demek değildir ki kullanın. Ben gerçekten uzun süre kullandım ama hiçbir şey olmadı.

Önerilen bir uygulama değil, ki biz de önermiyoruz. 3. parti her yazılımı kullanmak riskli ve yasak.
Şahsi konuşursam bunun bir tavsiye olmadığını belirterek bayağı bir süre kullandım ve ban yemedimi söylemek isterim, bu demek değildir ki kullanın. Ben gerçekten uzun süre kullandım ama hiçbir şey olmadı.

Çok kullanan bir insan değil. Valorant oynarken de LoL skin açık değildi zaten. Ona rağmen Valorant bir şekilde LoL Skini algılayıp ban atabilir mi?

Tek bir rapordan ban yemez ancak o yazılımı vanguard tespit ederse rapor yemese bile ban yer. Ayrıca silmesi de pek işe yaramıyor her türlü kalıntısı oluyor o programların.

Yeni konular

Geri
Yukarı