Valorant'ta maç kazanamıyorum

Arkadaşlar ben Valorant'ta her maç ortalama 30 vuruyorum ama kaç vurursam vurayım her türlü kaybediyorum. Bu yüzden gümüşten demire düştüm. Taktik verin.

Aslına bakarsanız hocam biraz şans meselesi. İlk maçımı kazanırsam hep kazanıyorum, ilk maçımı kaybedersem hep kaybediyorum. Sadece bende de değil herkeste böyle neden acaba?

Arkadaşlar ben Valorant'ta her maç ortalama 30 vuruyorum ama kaç vurursam vurayım her türlü kaybediyorum. Bu yüzden gümüşten demire düştüm. Taktik verin.

Ben normalde Reyna ile iyi vuruyorum en son macimda 35 vurdum ama Sage oynuyorum cunku Sage ile de adam aliyorum Sage almamin sebebi adam vurabildigim icin ultisiyle de takimda oynayan kisiyi kaldirip ona can vererek takimin gucunu arşa çıkarmak.

Valorant kariyerimde 100 tane hesap kasmışımdır daha rank düşmedim hak etmiyorsanız düşersiniz arkadaşlar abartmayın. Gümüşten demire düşmen için kötü olman lazım. Öncelikle kendini geliştir takımına yararlı olabilecek ajanları alabilirsin birde takım arkadaşlarına kazanman gerektiğini çok hissettirme millet sırf bunun için troller de demirde hiç oynamadım ortam nasıl bilmiyorum.

Aslına bakarsanız hocam biraz şans meselesi. İlk maçımı kazanırsam hep kazanıyorum, ilk maçımı kaybedersem hep kaybediyorum. Sadece bende de değil herkeste böyle neden acaba?

Bende de genelde öyle.

Valorant kariyerimde 100 tane hesap kasmışımdır daha rank düşmedim hak etmiyorsanız düşersiniz arkadaşlar abartmayın. Gümüşten demire düşmen için kötü olman lazım. Öncelikle kendini geliştir takımına yararlı olabilecek ajanları alabilirsin bir de takım arkadaşlarına kazanman gerektiğini çok hissettirme millet sırf bunun için troller de demirde hiç oynamadım ortam nasıl bilmiyorum.

Hemen hemen her maç smurf veya trol var rezil bir elo.

Valorant kariyerimde 100 tane hesap kasmışımdır daha rank düşmedim hak etmiyorsanız düşersiniz arkadaşlar abartmayın. Gümüşten demire düşmen için kötü olman lazım. Öncelikle kendini geliştir takımına yararlı olabilecek ajanları alabilirsin bir de takım arkadaşlarına kazanman gerektiğini çok hissettirme millet sırf bunun için troller de demirde hiç oynamadım ortam nasıl bilmiyorum.

Hemen hemen her maç smurf veya trol var rezil bir elo.

Duo bulup gece yarısı girmeye çalışabilirsin Frankfurt'ta özellikle fazla çoluk çocukla karşılaşmazsın. Mentalini korumaya çalış fazla küfür eden boş konuşan olursa mutele geç kill e değil roundu kazanmaya oyna Viper brim tarzı line up karakterlerini de mainleyebilirsin daha rahat maç kazanırsın her el line up a gidip beklemediğin sürece, 50 vurup kaybettiğim maç hatırlıyorum ligim platin.

Yeni konular

Geri
Yukarı