LoL'de maç kazanamıyorum

Labne

Kilopat
Evet arkadaşlar şu andan itibaren Silver 2 80 lp'den Silver 3 75 lp deyim. Daha girmiyorum, çünkü sadece 2 günde oldu bu olanlar, ve hiç maç kazanamadım. Ben iyi oynasam Jungle gelip karşıya ölüyor, ya da AFK olur. Sizce hangi Hero'yu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TR sunucusunda ciddi rank kasmayın, nerde bir rahatsız varsa toplanmış oyuna.
Hep aynı lane ve aynı hero kullanmayın, kapalı modda test edin geliştirin.
Mesela ilk kayn olarak jung oynayın sonra master sonra warwick böyle böyle ilerleyin. Aynısı diğer laneler için geçerli Mid istiyorsanız ilk Yasuo sonra Katarina felan.

Evet arkadaşlar şu andan itibaren Silver 2 80 lp'den Silver 3 75 lp deyim. Daha girmiyorum, çünkü sadece 2 günde oldu bu olanlar, ve hiç maç kazanamadım. Ben iyi oynasam Jungle gelip karşıya ölüyor, ya da AFK olur. Sizce hangi Hero'yu almalıyım?
Valorant'ta da aynısını yaşadım. 6 kere ardarda dereceli maç kaybettim. Sanırım Riot eşleşme yaparken senin maç kazanıp kaybetme oranına yakın kişiler seçiyor. Bir kısmı da oradan olmuştur.

O eloları yok edecek bir Hero söyleyeyim. Nunu! Mid nunu yap ve oyunu yok et. Koridoru ittir w ile bota git. Ez win. Düşük elolarda mümkünse midde mobilitesi yüksek şampiyonlar seç. İşte önerilerim:

Solo: Urgot, Nasus, Mordekaiser (Morde çok güzel çünkü çok kasmış biri varsa içeriye alıyorsunuz, durdurmuş oluyorsunuz.

Orman: Nunu, Warwick, Hecarim

Mid: Nunu, Talon, Zed, Syndra

ADC: Vayne, Ezreal

Destek: Leona, Blitzcrank, Pyke

Evet arkadaşlar şu andan itibaren Silver 2 80 Lp'den Silver 3 75 lp deyim. Daha girmiyorum, çünkü sadece 2 günde oldu bu olanlar, ve hiç maç kazanamadım. Ben iyi oynasam Jungle gelip karşıya ölüyor, ya da AFK olur. Sizce hangi Hero'yu almalıyım?

Cevap basit.
Kötü oynuyorsun.
Oynamaya devam et, performansın iyilestikce yükselmeye başlarsın.
Takımla alakasiz bu işler.
Türkiye sunucusu yerine Avrupa'ya geç.
Türkiye vakit kaybı.

Teşekkürler arkadaşlar. Diğer cevapları da bekliyorum nunu deneyeceğim ve Hakan isimli kullanıcının önerdiklerini de önerileriniz çok değerli.

Yani açıkçası bu isler hero ile takım ile çok da ilgili değil. Ligine göre iyi oynayan bir insanın bulunduğu ligden çıkamama ihtimali yok.

Ben yaklaşık 2 senedir LoL oynamıyorum, oynadığım 5 sezon boyunca Elmastan hiç çıkamadım. Çünkü Elmastan çıkabilecek kadar iyi bir oyuncu değildim. Öyle olsaydım zaten çıkardım. Ama gümüş altın gibi hesaplardan oyuna girdiğimde cok rahat bir şekilde o eloda oynadığım oyunların %80ini kazanıyordum. Sen şuanda Gümüş seviyesinden daha iyi bir oyuncu olmadığın için o ligden çıkamaman normal.

Yani kısacası yapman gereken bol bol eğitici video izleyip, izlediklerini her maç uygulamaya çalışarak oynamaya devam etmek. Takımına bahane bulma, şansına bahane bulma. Çıkan nasıl çıkıyor diye düşün. İnsanlar 7 günde bronzdan master oluyorlar... Demek ki sorun sende.

Ha tavsiye isterden de şöyle diyeyim genelde hızlı lig tırmanmak isteyen insanlar Jax, Renekton, Tryndamare, İrelia gibi 1v1'de çok güçlü olan split push yapan heroları tercih ediyorlar. Ama dediğim gibi her hero ile çıkılabilir.

Eğer bulunduğun ligden iyi oynuyorsan çıkamama gibi bir ihtimalin yok. AFK bile olsa 4v5 kazanmak çok zor değil o liglerde. Sadece oynadığın role ve oynadığın şampiyona tam olarak hakim olman gerekiyor. Zaten o liglerde karşına gelecek şampiyonlar az çok bellidir onlara karşı oynamayı öğren oynadığın koridorda 3 4 tane şampiyonda ustalaş rahat çıkarsın.

Geri
Yukarı