Valorant'ta mağazanıza gelen daha değersiz kaplamayı almayın

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Evet, benim gibi pişman olmayın. Bu yüzden örneğin, 4350 VP'niz varken, sırf mağazanıza Asil Karambit geldiyse ve onu daha fazla beklememek için skininiz olsun diye alırsanız, sonradan pişman olabilirsiniz; üstelik 1 hafta sonra istediğiniz skin geldikten sonra... Hani 1 yıl sonra falan gelse neyse beklemeye değmez derdim.

1713806184912.png

1713806215119.png

1 yıl falan sürmedi, Prime...

İade hakkım yok. İade hakkını 1 yıl önce falan yağmacı Phantom için kullanmıştım, keşke kullanmasaydım.

Evet, benim gibi pişman olmayın. Bu yüzden örneğin, 4350 VP'niz varken, sırf mağazanıza Asil Karambit geldiyse ve onu daha fazla beklememek için skininiz olsun diye alırsanız, sonradan pişman olabilirsiniz; üstelik 1 hafta sonra istediğiniz skin geldikten sonra... Hani 1 yıl sonra falan gelse neyse beklemeye değmez derdim.

Eki Görüntüle 2175850

Eki Görüntüle 2175851

1 yıl falan sürmedi, Prime...

İade hakkım yok. İade hakkını 1 yıl önce falan yağmacı Phantom için kullanmıştım, keşke kullanmasaydım.
İade hakkı için süre veyahut hak sınırı yok ki yeni mi gelmiş bu kural? Para aklamak için her şeyi yapıyorlar yani. Benim bildiğim yoktu ya yeni getirmişler sanırım da Allah belasını versin bu şirketin. Neyse. Saçma bir uygulama şekli zaten neyi doğru ki bu firmanın.

İade hakkı için süre veyahut hak sınırı yok ki? Bu konuda yanlışım var mı bilmiyorum ancak ben pek çok silahımı iade ettim talep kısmından.

Değişti. 1 kereye mahsus artık.

Evet, yağmacı Phantom için kullandım. Gittim Oni'yi aldım şimdi Oni'yi de kullanmıyorum Fatih takılı. Bu arada gerçekten 1 kereye mahsus saçmalığı aşırı saçma. CS'de istediğin Skin'i değişebilirken bunda bir de beyefendiler 1 kere şartı koymuş. Bari 2 koy yani. Sanki hesaptaki VP paraya dönüşüyor da zarar ediyorlar. Alakası yok. Hatta belki bunu yapacak adam ekstra VP koyup şirkete fayda bile sağlayabilir.

Evet, yağmacı Phantom için kullandım. Gittim Oni'yi aldım şimdi Oni'yi de kullanmıyorum Fatih takılı. Bu arada gerçekten 1 kereye mahsus saçmalığı aşırı saçma. CS'de istediğin Skin'i değişebilirken bunda bir de beyefendiler 1 kere şartı koymuş. Bari 2 koy yani. Sanki hesaptaki VP paraya dönüşüyor da zarar ediyorlar. Alakası yok. Hatta belki bunu yapacak adam ekstra VP koyup şirkete fayda bile sağlayabilir.

O sekilde degil. Alginin karambiti takip oyuna girdin mi?

Birçok kez girdim. Geliştirdim de zaten. Ama geliştirsen de geliştirmesen de 1 kereye mahsus zaman geçse bile iade edebiliyordun yeni politika ile.

1713807333224.png

1 kereye mahsus değilmiş. Ama 1 kereye mahsus olmaması için oyuna girmeyip yükseltmemek lazımmış. 1 kereye mahsus olan yükseltilmiş ve oyuna girilmiş şekilde iade etmekmiş. Yine de 2 hak yapsalarmış keşke. Aslında şu an yağmacıyı alabilirim ama bu benim için iyi olmayacak. Çünkü bana gereken classic, op ve bulldog. Bunları almadan tekrar bir bıçak almak da saçma olacak halihazırda varken.

Evet, bir diğer beklediğim bıçak bu idi. Bu da geldi. Resmen Valorant pişman ettirmek için uğraşmıyorsa bir şey demiyorum.

1714093778522.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı