Valorant'ta mermi adama gitmiyor

Hocam bütün oyunlarda olan bir özellik işte. Scope'suz sıkınca sekiyor, scope açınca hata payı 0'a düşüyor mermiler crossunu tutuğun yere gidiyor. Yani normal bir şey. CS:GO oyuncuları bilirdi halbuki böyle şeyleri :D

Hocam ıste buradakı oyundakının tam tersı burada tutuyor oyunda resım cızıyor :D

Hocam ıste buradakı oyundakının tam tersı burada tutuyor oyunda resım cızıyor :D
Hocam valorantta spray denen olay neredeyse yok taş çatlasın 7-8 mermi atarsınız en azından ben o kadar yapabiliyorum tek yaptığım da mouseyi aşağıya çekmek rakipleri tarayacaksam ama genelde one tap oyunu olduğu için kafaya tek tek veya 3'er mermi sıkıp tek atmaya çalışın.

CS:GO'da sadece birkaç silahta dürbün var?

Reis spray atmıyor musun CS'de? Adam mermi gitmiyor diye konu açmış. Eline ak almadınız galiba.

1679384176379.png

Arkadaşlar CS ve Zula geçmişim var bayağı hem de Valorant'a başladım Gold ve plat elo arası oynuyorum. Adama scope açmadan ateş edince adamın kafasına tutup ateş etmeme ragmen adamın 1-2 karış üstüne gidiyor ama scope açınca çok rahat vurabılıyorum. Sorun nedir?
kanka ben de aynı çıkan her türlü FPS oyununu oynadım valo biraz garip geldi bırakmak en iyisi kankam cs2 gelince onu oynamayı düşünüyorum

Oyun bozuk zaten. Adam koşa zıplaya benden fazla vuruyor. Yakında CS2 çıkacak zaten ona geçersiniz tekrardan valorant geciciydi zaten.

İşte neden valorant oynamıyorum. Vurma mekaniği saçma. Koşan adam benden iyi vuruyor. Tavsiyem CS 2'yi bekleyin.

Valorant çıktığı zamanlarda oynamıştım sonra sildim ama edindiğim tecrübe kadarıyla oyunda ateş ederken ne kadar çok hareket edersen o kadar isabetli oluyordu değişik bir şekilde iyi ki bırakmışım...

Yeni konular

Geri
Yukarı