Valorant'ta nasıl FPS arttırılır?

Muscle

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm öncelikle sistem özelliklerim.
İşlemci: i5 760.
Ekran kartı: R5 230.
Anakart: P7P55 LX (BIOS XMP açık)
PSU: 460W.
RAM: (4x2) = 8 GB RAM.
Monitör: Samsung Sync Master BX2350.
Mouse: Gamepower bane.
Klavye: Gomax.
İşletim sistemi: Windows 10 ghot spectra compact.

Bilgisayarımın ömrü önemli değil ama elektrik faturası önemli :D
Regedit, services.msc, Windows ayarları, oyun ayarları, programlar, BIOS ayarları artık aklınıza ne gelirse kasmaması için input lagımın düşmesi için FPS'imin artması için ne yapabiliriz? Biliyorum bir sürü rehber var ama yani bütün her şey yok ve her işlem her bilgisayar da aynı etkeni göstermiyor. Bunun için neler yapabiliriz bana böyle oturup 2 saat anlatabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"2 saat" ? =)
İlk olarak çözünürlüğü ve bütün grafik ayarlarını minimuma indirmelisin.

Galiba Turbox madurusunuz ve şunu söyleyeyim o sistem o oyunda maksimum 10 FPS verir.

Yo ben regedit falan ayar çekiyorum 90 100 görüyor Max ama hep 50 60 FPS arası dolaşıyor önemli olan regedit optimizasyon input lag optimizasyon gibi ayarları bilen arkadaşlar iletişime geçebilirler mi dedim.

"2 saat"? =)
İlk olarak çözünürlüğü ve bütün grafik ayarlarını minimuma indirmelisin.

Agam onları biliyoruz.

Yo ben regedit falan ayar çekiyorum 90 100 görüyor Max ama hep 50 60 FPS arası dolaşıyor önemli olan regedit optimizasyon input lag optimizasyon gibi ayarları bilen arkadaşlar iletişime geçebilirler mi dedim.

Agam onları biliyoruz.
90 100 alıyorsan daha ne kadar fps artırmak istersin ki ?

Agam onları biliyoruz.
En önemlisi sistem. Şu an zaten alabileceğiniz en yüksek FPS'i alıyorsunuz. Ayar değiştirip 500 FPS alma gibi bir imkanınız yok.

Bu videoyu izleyin bu video 20-30 fps daha fazla almanızı sağlayacaktır. Özellikle 10.15'deki kısım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı