Valorant'ta nasıl profesyonel edit yapabilirim?

polS

Picopat
Daha fazla  
Daha çok iyi oynadığımı düşündüğüm anları edit yapmak istiyorum. Profesyonel olarak edit yapmayı nereden öğrenebilirim? Kurs falan almaya hazırım yani.

Youtube dan öğrenirsin para harcamaya hiç gerek yok başlangıç için camtasia öneririm sonra olayı çözdükten sonra premier e geçersin

İlk olarak YouTube'dan öğretici adımları izle eğer biliyorsan temel adımları YouTube'dan devam et eğer yeterince öğrendiysen internet üzerinden kurslara veya Online kurslara bakabilirisin.

Genellikle animasyonlu edit yapacaksanız after affects derslerine başlayabilirsiniz. YouTube'da bir sürü öğretici video var.

Hocam Camtasia ile ilgili Valorant edit videosu bulamadım YouTube'da hep Premier'le ilgili var varsa bildiğiniz iyi bir video link gönderebilir misiniz?
Hocam valorant edit diye araştırmayacaksınız öyle aratırsanız çok az video çıkar ben camtasiayı hiç bilmediğinizi varsayarak temel editleme için önerdim camtasia nasıl kullanılır gibi videolar izleyip öğrenirsiniz sonra olayı anladıktan sonra premier videoları izlersiniz ama premier çok detaylı bir programdır. Arkadaş after effect demiş ona gerek yok çünkü sadece valorant editi için gereksiz zaman kaybı zaten effectleri internette bulursun. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri
Yukarı