Valorant'ta nasıl rank atlanır?

The_PeSorO

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yani taktik falan var mı? Rank'im Rank'i açtığımdan beridir demir 3, atlayamadım hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani taktik falan var mı? Rank'im Rank'i açtığımdan beridir demir 3, atlayamadım hala.

Rastgele takımla giriyorsan yapmamanı öneririm eğer arkadaş arıyorsan beraber girebiliriz ben de bronz 1'im konuya dönecek olursak takım arkadaşlarını tanıdık seçmen daha iyi olur info vb. konularda daha iyi iletişim kurarsın ve toxic de gelmez.

CS:GO'da ben 1 senede global olmadım. Reflekslerinin gelişmesi lazım. Odaklanman maksimum olması lazım. Ciddi oynaman lazım. Bunların hepsi de keyif değil stres verir. 5-6 yıllık serüvenin sonunda global oldum. Eğlenceli anlar yaşadım mı? Yaşadım ama stresleniyorsun ve değmiyor. Bir de en azından güzel bir Surround kulaklık alıp ama bak güzel bir tane dedim 600-700 TL'lik bir şey alıp e ses kasamıyorum deme iyi bir tane lazım. Sonra da ses nasıl kasılır öğrenmen lazım. Bunlar bireysel olarak zirveye oynamak için önemli. Ama bu kadar yapamam dersen iyi organize olabileceğin 5 kişi ile gir. Bir yere kadar yükseleceksindir.

Dipnot: Insta lock yapma Insta lock yapan olunca takımda maçı satıyorum bilerek.

Her gün en az 3-4 saat ayır oyuna Aim Lab yapabilirsin diyeceğim fakat daha demirsin çok gerek yok Silver'a falan çıktığında Aim Lab'e başlayabilirsin, videolar izliyip oyun bilgini geliştirebilirsin ayrıca 1 veya 2 ajanı mainin yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı