Valorant'ta nasıl rank çıkılır?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Selam, biz arkadasla genelde eglence makara icin giriyoruz oyuna, anlayacagniz pek iplemiyoruz oyunu, Gold plat arasi gidiyoruz dia olmak istiyoruz her Mac 15 20 vuruyoruz, nasıl rank atlayabiliriz? Takima kotu oyuncular geliyor veya bizimde kotu oynadigimiz oluyor tavsiyeleriniz nelerdir?

Selam, biz arkadasla genelde eglence makara icin giriyoruz oyuna, anlayacagniz pek iplemiyoruz oyunu, Gold plat arasi gidiyoruz dia olmak istiyoruz her Mac 15 20 vuruyoruz, nasıl rank atlayabiliriz? Takima kotu oyuncular geliyor veya bizimde kotu oynadigimiz oluyor tavsiyeleriniz nelerdir?

144 Hertz monitör, kral bir sistem kral bir oyuncu ekipmanı kısacası paran varsa rank çıkarsın.
Yoksa Gold'da takılmaya devam.

144 Hertz monitör, kral bir sistem kral bir oyuncu ekipmanı kısacası paran varsa rank çıkarsın.

Hocam 240Hz monitor varda benim arkadasin agzi cok iyi laf yapiyor oyuna odaklanamiyorum.

Bu oyunda öne çıkan en büyük iki etmen var.
1. aim.
2. taktik.
Bu ikisini geliştirirseniz ve bir takımınız olursa daha iyi olur.

Takim nasıl olusturabiliriz?

Bu oyunda öne çıkan en büyük iki etmen var.
1. aim.
2. taktik.
Bu ikisini geliştirirseniz ve bir takımınız olursa daha iyi olur.

Hocam 240Hz monitor varda benim arkadasin agzi cok iyi laf yapiyor oyuna odaklanamiyorum.

Oyunlarda bularak. Ben de şu an Altın 3'üm genel olarak iyi oynuyorum ancak bazen kötü oynayabiliyorum. O yüzden solo oynamam daha iyi 😃 Siz kendinize oyun içinde (ölüm maçları mesela) oyuncu bulabilirsiniz.

Hocam sistem monitor varda biz nasıl ciddi oynayabiliriz ciddi oldugumda toxic bir insana donusuyorum oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı