Valorant'ta One Tap nasıl atılır?

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bronz 3 oyuncusuyum Valorant'ı oynadığımdan beri One tap alışkanlığım yok bu zamana kadar gerekmiyordu ama şimdi ihtiyacım olduğunu hissettim CS'den kalan sprey atma alışkanlığından dolayı zorlanıyorum poligonda One tap çalıştım ama maçta bunu ortaya koyamıyorum ya da hızlı vuruluyorum.

Ekran: 60Hz 5ms.
Hassasiyet: 800 DPI 0.35 Sens e-DPI 280.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle ates ederken comelmeyi birak yoksa karsi adamin seni oldurmesi daha kolay olur.
Strafe denen bir şey var bunu internetten ara ve nasıl yapildigini ogren cidden cok isine yarar.

Elmas 2 oyuncusu olarak konuşacağım. Öncelikle bilgisayarımızın kasmadığından emin olmalıyız çünkü ufak bir kasma kafaya vuruşumuzu zorlaştırır hatta imkânsız kılar. Yakın mesafede one tap denemenizi önermem çünkü sizi gördükleri anda tarayacak ve siz de paniğe kapılıp vuramayacaksınız. Poligonda çalışırken one tap'leri hızlı atmanız biraz da olsun önemli. Uzak mesafeden soğukkanlı bir şekilde önce 2şer 3er sıkıp öldürmeyi dene sonra da tek tek ateş etmeye alışabilirsin. Guardian,sheriff tarzı silahlar da oynayabilirsin.

Bronz 3 sen one tap ten daha büyük sorunların vardır one tap i boşver zaten immoların çoğu one tap atamıyor :D Atman içinde tavsiye aim çalış aim çalışma programları var

Elmas 2 oyuncusu olarak konuşacağım. Öncelikle bilgisayarımızın kasmadığından emin olmalıyız çünkü ufak bir kasma kafaya vuruşumuzu zorlaştırır hatta imkânsız kılar. Yakın mesafede one tap denemenizi önermem çünkü sizi gördükleri anda tarayacak ve siz de paniğe kapılıp vuramayacaksınız. Poligonda çalışırken one tap'leri hızlı atmanız biraz da olsun önemli. Uzak mesafeden soğukkanlı bir şekilde önce 2şer 3er sıkıp öldürmeyi dene sonra da tek tek ateş etmeye alışabilirsin. Guardian,sheriff tarzı silahlar da oynayabilirsin.
80 120 arası alıyorum ama vyscn kapalı

Bronz 3 sen one tap ten daha büyük sorunların vardır one tap i boşver zaten immoların çoğu one tap atamıyor :D Atman içinde tavsiye aim çalış aim çalışma programları var
evet daha büyük sorunlarımda var ama bulamadım nasıl bu aimi geliştiririm

Geri
Yukarı