Valorant'ta oyun sesi takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

dincerserkan

Decapat
Daha fazla  
Valorant oyun oynarken ses gidip geliyor şarkı dinlerken veya başka bir şey yaparken bu kadar sıklıkla olmuyor. Valorant'ta daha fazla oluyor iki üç saniye duyuyorum tekrar gidip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oyun oynarken ses gidip geliyor şarkı dinlerken veya başka bir şey yaparken bu kadar sıklıkla olmuyor. Valorant'ta daha fazla oluyor iki üç saniye duyuyorum tekrar gidip geliyor.

RAM 8 ise ondan kaynaklanabiliyor. Bende 8 gb ram var arkada tarayıcı vesaire açıkken ses takılıyor fps drop yiyorum.

Eğer cızırtı varsa ek olarak, Windows ses ayarlarından kulaklık en fazla 16-bit 48000Hz olacak şekilde ayarlayın. Kulaklığın Hz değerini çok yüksek seçmek böyle sorunlara yol açabiliyor. Takılma ve cızırtı yapabilir oyunlarda.

Sistem özelliklerin nedir?

Donanımın yetersiz kaldığından takılmalar yaşıyorsundur. Genellikle kesik sesler işlemcinin yetersiz kalmasından dolayı yaşanır. Valorant önerilen sistem gereksinimleri, UE4'ün otomatik olarak hazırladığı verilere yakın. Yani minimum özelliklerden çok daha iyi bir sistem istiyor.

Sistem özelliklerin nedir?

Donanımın yetersiz kaldığından takılmalar yaşıyorsundur. Genellikle kesik sesler işlemcinin yetersiz kalmasından dolayı yaşanır. Valorant önerilen sistem gereksinimleri, UE 4'ün otomatik olarak hazırladığı verilere yakın. Yani minimum özelliklerden çok daha iyi bir sistem istiyor.

Ekran kartım: RX 5500XT 8 GB RAM 8 GB işlemci i5 9400F bence kötü değil fazla.

Donanımdan pek anlamıyorum. Ama kötü durmuyor. Arkadaşın söylediği gibi bellek miktarı oyun, sistem ve harici uygulamalar için yetersiz. Takviye yaparsanız sorun büyük oranda azalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı