Valorant'ta ping değerleri yükseliyor

ardaruve

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok iyi bir sisteme sahibim. İnternetim de fazlasıyla hızlı. Cyberpunk, GTA 5, assasin's Creed Valhalla tarzı oyunların hepsini çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorken Valorant'da ağ sorunu alıyorum. Pingim çok yükseliyor. Nedeni ne olabilir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping aniden artmış gibi Ağ sorunu yazıyor çoğu arkadaşımda'da bu oluyor server ile alakalı bir problem olmalı. ping 10 alıyorken birden 200 300 olup 3-4sn sonra düşüyor sizdede mi bu böyle ?

Ping aniden artmış gibi Ağ sorunu yazıyor çoğu arkadaşımda'da bu oluyor server ile alakalı bir problem olmalı. ping 10 alıyorken birden 200 300 olup 3-4sn sonra düşüyor sizdede mi bu böyle ?
Evet öyle, ama bu çok sık sık oluyor neredeyse her round ve çok tilt ediyor bir çözüm de bulamıyorum

Arkadaşlar çok iyi bir sisteme sahibim. İnternetim de fazlasıyla hızlı. Cyberpunk, GTA 5, assasin's Creed Valhalla tarzı oyunların hepsini çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorken Valorant'da ağ sorunu alıyorum. Pingim çok yükseliyor. Nedeni ne olabilir sizce?
Sadece Valorant'da yaşadığınız bir problem ise sunucuyla alakalı olabilir. Örneğin;

Siz sunucuya ICMP paketi yolladığınızda 10ms ile gidiyorsa sunucu bazen yoğun olunca size gönderdiği veriler gecikebilir ve haliyle ping olabilir. Benzer durumlar bugünde epey arttı. Sİzlik bir problem olduğunu düşünmüyorum. Ama bir tek bende oluyor derseniz o zaman bir çözüm yolu göstermeye gayret ederiz sayın hocam.

Sadece Valorant'da yaşadığınız bir problem ise sunucuyla alakalı olabilir. Örneğin;

Siz sunucuya ıcmp paketi yolladığınızda 10ms ile gidiyorsa sunucu bazen yoğun olunca size gönderdiği veriler gecikebilir ve haliyle ping olabilir. Benzer durumlar bugünde epey arttı. Sizlik bir problem olduğunu düşünmüyorum. Ama bir tek bende oluyor derseniz o zaman bir çözüm yolu göstermeye gayret ederiz sayın hocam.

Günün her saat aralıklarında oynuyorum neredeyse, İstanbul sunucusunda oynuyorum en az ms olan ama her seferinde aynı sorun sağ üstte ağ sorunu-düşük FPS yazıları çıkıyor ve oynayamıyorum, cidden sinir bozucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı