Çözüldü Valorant'ta ping olmamasına rağmen ağ problemleri yaşanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cid_Kagenou

Picopat
Daha fazla  
Valorant'ta pingim yok fakat ışınlanıyorum. Sürekli ve ağ sorunu yazıyor, ne yapmam lazım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kablosuz ile bağlanıyorum DNS yok.
Kablosuz ile bağlantıda aynı sorunu ben de arkadaşlarım da yaşıyordu, modemin nerede konumlandığı da fark etmiyor. Eğer oynayışınızı etkilemiyor ise direkt uyarıları kapatabilirsiniz fakat sorun yaratıyor ise mecburen kabloyla bağlanmanız gerekiyor hocam.
Kablosuz ile bağlanıyorum DNS yok.
Kablosuz ile bağlantıda aynı sorunu ben de arkadaşlarım da yaşıyordu, modemin nerede konumlandığı da fark etmiyor. Eğer oynayışınızı etkilemiyor ise direkt uyarıları kapatabilirsiniz fakat sorun yaratıyor ise mecburen kabloyla bağlanmanız gerekiyor hocam.

Çözüm

Haklısın dostum kabloluya geçtim 50-60 pingden 18 pinge düştü kablosuz internet pişmanlıktır eyvallah.

Geri
Yukarı