Valorant'ta satın alınan hesap geri alındı

Marullar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba geçen sene Gamermark'tan Valorant hesap almıştım ve bugün hesaba girmeye çalıştığımda hesabın geri alındığı gördüm, site size yardımcı olacağız dediler ama güvenemedim ne yapmalıyım? Hesap satış alışın yasak olduğunu duydum, 600 TL vermiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey yapamazsın site parayı ya da hesabı almaya çalışır geri onları beklemekten başka bir şey yapamazsın.

Bir bardak soğuk su iç 600 TL'nin üzerine. Hesap satışı yasak sana satan site dışında kimse yardımcı olmaz.

Firma satıcıya parayı iade et yoksa dava ederiz vb. diye tehdit edecek(hiçbir dayanağı yok) eğer satıcı bunu yerse ve iade ederse paranızı alırsınız yoksa hem paranın hem hesabın üstüne bir bardak soğuk su için.

Bazı kişiler davayı kazandık falan diyor hesabı 600 TL'ye almıştım yüksek mevlada değil avukat masrafı o bu daha fazla tutar bu zamanda değer mi uğraşmaya bilmiyorum aylar sonra sonuçlanacak ben yapacaksam ve karşılayacaksam uğraşmıyayım siteye söylesem onlar mı yürütüyor işleri.

Hesabı alırken tanıdıktan alman lazımdı, satıcı hiçbir şekilde o parayı iade etmez sitede yeni hesap açıp yoluna devam eder olan senin 600 lirana oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı