Valorant'ta sensivity'e nasıl hakim olurum?

kralin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar plat elo oldum fakat halen uygun sensi bulamadım.
Eskiden 400DPI 0.5 sens oynuyordum ve 18-25 vuruyordum.
Bir anda 800DPI 4.6 sensivitye geçmeye karar verdim ve sanki daha iyiydi, ama halen 18-25 vuruyordum.
Her gün sensivitiy değiştiriyorum ve bundan sıkıldım, örneğin sabah 800DPI 4.6 sens ile başladım ama şimdi 800'di 6.4 sens ile oynuyorum.
Uygun bir sens bulup o sensivity e nasıl hakim olabilirim?

Arkadaşlar plat elo oldum fakat halen uygun sensi bulamadım.
Eskiden 400DPI 0.5 sens oynuyordum ve 18-25 vuruyordum.
Bir anda 800DPI 4.6 sensivitye geçmeye karar verdim ve sanki daha iyiydi, ama halen 18-25 vuruyordum.
Her gün sensivitiy değiştiriyorum ve bundan sıkıldım, örneğin sabah 800DPI 4.6 sens ile başladım ama şimdi 800'di 6.4 sens ile oynuyorum.
Uygun bir sens bulup o sensivity e nasıl hakim olabilirim?
Sürekli değişmeyerek.

Açıkçası yüksek hassasiyete alışmanızı öneririm. İlk başlarda inanılmaz zor gelecektir fakat bir kaç derecesiz maçtan sonra elleriniz alev alev olacaktır. Yüksek hassasiyet her zaman daha iyidir bence özellikle Valorant gibi bir oyun da.

Açıkçası yüksek hassasiyete alışmanızı öneririm. İlk başlarda inanılmaz zor gelecektir fakat birkaç derecesiz maçtan sonra elleriniz alev alev olacaktır. Yüksek hassasiyet her zaman daha iyidir bence özellikle Valorant gibi bir oyun da.

Mouse alanı genişse ve ekipmanlar kaliteliyse düşük hassasiyet te akıyor hocam.

Açıkçası yüksek hassasiyete alışmanızı öneririm. İlk başlarda inanılmaz zor gelecektir fakat bir kaç derecesiz maçtan sonra elleriniz alev alev olacaktır. Yüksek hassasiyet her zaman daha iyidir bence özellikle Valorant gibi bir oyun da.
İlk maçları çok güzel oynayabiliyorum ama 4. veya 5. maçta vuramamaya başlıyorum.

Sabit bir şeyde kalsan alışacaksın zaten. Hareketinin fiziksel olarak kısıtlanmaması (masadaki hareket alanını aşmaması) ve sağına bakmak için 3 km fareyi sürüklememen yeterli.

Bu tip şeylerin iyi oynamaya etkisi sıfır desem yeridir. Büyü kol, beyin ve reflekslerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı