Çözüldü Valorant'ta sıraya girince "val 5" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta sıraya girmeye çalışırken val 5 hatası aldım. 2FA'larım açık. Oyunu kapat aç yaptığımda düzeldi. Ben mi paranoyağım yoksa bir hata mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çık gir yapınca düzeldi şu anda derecelideyim sağ olun.

Rica ederim işinize yaradıysa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.

Val 5 hatasına baktım, hesap başka yerde oturum açmış durumda olabilirmiş. Ben oynadığım zaman gene val 5 veriyordu ve hesabımı kimseyle paylaşmamıştım. Ah şu Vanguard.

Vanguard gerçekten sıkıntılı bizzat benim hesabımda her zaman girerken kod lazım oyuna giriyorum maça başlarken hatayı veriyor ama maile kod gelmemiş yani Vanguard'ın hatasıdır.
Olabilir hocam Vanguard biraz sıkıntılı bir uygulama.

Val 5 hatasına baktım, hesap başka yerde oturum açmış durumda olabilirmiş. Ben oynadığım zaman gene val 5 veriyordu ve hesabımı kimseyle paylaşmamıştım. Ah şu Vanguard.

Çık gir yapınca düzeldi şu anda derecelideyim sağ olun.

Rica ederim işinize yaradıysa çözüm olarak işaretliyebilirsiniz.

Vanguard gerçekten sıkıntılı bizzat benim hesabımda her zaman girerken kod lazım oyuna giriyorum maça başlarken hatayı veriyor ama maile kod gelmemiş yani Vanguard'ın hatasıdır.

Çözüm

Geri
Yukarı