Valorant'ta smurf olması

SIOBHAN

Kilopat
Neden yeni hesap açılması bu kadar basit acaba? Her dereceli oyunda 4-5 smurf oluyor oyunun zevki sıfır çekişmeli oyun sayısı %5 filan. Bunu Riot'a ticket olarak attım sallamıyorlar bile, bırakın bu rezalet oyunu tavsiyem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden yeni hesap açılması bu kadar basit acaba? Her dereceli oyunda 4-5 smurf oluyor oyunun zevki sıfır çekişmeli oyun sayısı %5 filan. Bunu Riot'a ticket olarak attım sallamıyorlar bile, bırakın bu rezalet oyunu tavsiyem.

Smurfinglerden birisi benim. Ben oynarken de karşıma çok denk geliyordu ama arkadaşlarla başka nasıl girilebilir ki? Immortalım ben, arkadaşlar bronz-gümüş. Ne yapalım?

Ek olarak rank sistemi de bununla aynı, yeni başlayıp aimi iyi olan birisi veya oyunu çabuk kapabilen birisi denk gelebilir. Buna ne denilecek?

Kendim deneyimlerimden biliyorum, çok iyi aimli bir arkadaşım var. Saka gibi gelecek ama çocuk Roblox oynuyor evet hani herkesin çocuk oyunu falan filan dediği. Yaşta 18 yani, bu çocuğa r6 başlattım adam oyunu bilmesede çatur çutur vuruyor. Öğrendi az vallaha kafa kafaya oynuyoruz oyunu hala iyi olsamda taktiklerde ondan adam iyi oynuyor abi.

LOL'de de aynı şey mevcut istediğin kadar yeni başla karşında Yasuo ya bir kaç k saat harcamış adamlar geliyor. Riot birazcık saçmalıyor bu eşleştirme konusunda.

Arkadaşlar beni yanlış anladınız kafama vuruyorlar filan sandınız herhalde. Ben arkadaşlarımla oynamak için hesap açıyorum full platta kalıyorlar arkadaşlarım onlarla oynayıp elmasa çıkıp ya da immortala kasıp hesap satıyorum yani o yüzden bende smurf üm diye hava atmayın yani. Kesinlikle yeni hesapta dereceli oynamak daha uğraştırıcı olmalı.

Arkadaşlar beni yanlış anladınız kafama vuruyorlar filan sandınız herhalde. Ben arkadaşlarımla oynamak için hesap açıyorum Full platta kalıyorlar arkadaşlarım onlarla oynayıp elmasa çıkıp ya da immortala kasıp hesap satıyorum yani o yüzden bende smurf üm diye hava atmayın yani. Kesinlikle yeni hesapta dereceli oynamak daha uğraştırıcı olmalı.

Smurfingin ne havası var ki? :D sadece yeni hesap açıp arkadaşlarla giriyoruz o kadar. Yeni hesap açılmasın veya zorlaştırılsını yeğlememizi neden isteyelim?

Yeni konular

Geri
Yukarı