Valorant'ta smurf geliyor

KebabTheKiller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Çok şey söylemek istiyorum ama olmuyor bu Riot denen şirket bir maçta 43 vurdum diye karşıya 100 level adam veriyor. Delireceğim artık sabrımın eşiğindeyim. 3 maçtır Full smurf. Derecesizde GPU olsa CS oynasam o da yok. Hayvan gibi oynayan 90 100 level adamları veriyor oyun. Nasıl düzelecek bu 15 maçta 8 galibiyet var zaten. Full smurf atıyor oyun. Nasıl düzelecek bu?

Takımla beraber oynayayım dedim ve üst üste 9 maç kaybettim. Herkese mute atıp düellocu kilitlediğimde 25-30 vuruyorum ve maçı kazanıyorum. Rakipte kendisi de smurf tanıdığını boostlarken çok fazla geçen sezondan immoyu 1v1'de yendim ama yüceye hiç çıkamadım.

Çok şey söylemek istiyorum ama olmuyor bu Riot denen şirket bir maçta 43 vurdum diye karşıya 100 level adam veriyor. Delireceğim artık sabrımın eşiğindeyim. 3 maçtır Full smurf. Derecesizde GPU olsa CS oynasam o da yok. Hayvan gibi oynayan 90 100 level adamları veriyor oyun. Nasıl düzelecek bu 15 maçta 8 galibiyet var zaten. Full smurf atıyor oyun. Nasıl düzelecek bu?

Düzelmez kanka zamanında çok uğraştım Rio'ta çok yazdım dedikleri şeyler hep geçiştirme amaçlı şeyler. Smurfler telefon doğrulaması veya kimlik doğrulaması olmadan düzelmez. Gold'da kaldım bende dia smufler yüzünden. Her el MVP'yim ama takım gümüş geliyor takılı kalıyorum.

Sağlam bir Duo bul onunla gir.

Duo ile çözülmüyor. 5 pre lazım ya 3 kişi.

Düzelmez kanka zamanında çok uğraştım Rio'ta çok yazdım dedikleri şeyler hep geçiştirme amaçlı şeyler. Smurfler telefon doğrulaması veya kimlik doğrulaması olmadan düzelmez. Gold'da kaldım bende dia smufler yüzünden. Her el MVP'yim ama takım gümüş geliyor takılı kalıyorum.
Kimlik doğrulaması veya telefon doğrulaması asla gelecek şeyler değil boş yere ümit etmeyin.

Duo ile çözülmüyor. 5 pre lazım ya 3 kişi.

Alakası yok. Beni Gold eloya koysan goldan çıkarım ama sen çıkamıyorsun.

Riot'a yazarak çözülecek bir şey yok her oyunda smurfler, hileler var.

Alakası yok. Beni Gold eloya koysan goldan çıkarım ama sen çıkamıyorsun.

Riot'a yazarak çözülecek bir şey yok her oyunda smurfler, hileler var.

Aga bak Gold 1 de kaldım her zaman takım MVP siyim bir de Brimstone ile yapıyorum. Takımıma sürekli zigotlar atıyor birbirleri ile tartışmaktan oyun oynamıyorlar. Karşıya da Full focus takım oyunu yapan adamlar atıyor. Nasıl çıkayım ben şimdi?

Her zaman takım MVP isen problem var. Neden hep mvpsin ve ranktan çıkamıyorsun? Mantığa aykırı bana da troller geliyor arada Win trade yapmış oluyoruz sonra gene kazanıyorum.

Geri
Yukarı