Valorant'ta son zamanlarda oluşan internet sorunu

Recep14b2

Centipat
Daha fazla  
Son birkaç gündür Valorant oynarken eskiden almadığım bir ping almaya başladım. Ben çok fazla online oynayan birisi değilim ama öbür online oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sorun genelde var mı ya da başka oyunlarda falan? Fark etmez genel olarak böyle bir ping sıkıntısı oluyor mu? Sadece bende de olmuyor başkalarındada gördüm.

Ping'i boşverin oyunun kendisi sıkıntılı. Beni, başka maçlarda değil, yalnızca rekabetçi maçlarda sürekli oyundan atıyor ve ben hiç bir şeye basmadan kendi kendini açıyor ve bu sürekli oluyor. Ardından maçı kazansak bile KP vermiyor, afk diyor 😀 . Şaka gibi bir sistemleri var.

Ping'i boş verin oyunun kendisi sıkıntılı. Beni, başka maçlarda değil, yalnızca rekabetçi maçlarda sürekli oyunda atıyor ve ben hiçbir şeye basmadan kendi kendini açıyor ve bu sürekli oluyor. Ardından maçı kazansak bile KP vermiyor, AFK diyor 😀. Şaka gibi bir sistemleri var.

Bana o tarz sorunlar olunca sorun bende diye düşünüyordum, sorunun bende olmadığını öğrenmek iyi oldu. Sağ ol zaten rank sistemi de sıkıntılı ben bronza yeni çıktım karşıma Gold geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana o tarz sorunlar olunca sorun bende diye düşünüyordum, sorunun bende olmadığını öğrenmek iyi oldu. Sağ ol zaten rank sistemi de sıkıntılı ben bronza yeni çıktım karşıma Gold geliyor.
Ben Plat'ım karşıma immo atıyor. Saçma bir dengeleme sistemleri var. Dengeleme denirse tabi 😀 .

Son birkaç gündür Valorant oynarken eskiden almadığım bir ping almaya başladım. Ben çok fazla online oynayan birisi değilim ama öbür online oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sorun genelde var mı ya da başka oyunlarda falan? Fark etmez genel olarak böyle bir ping sıkıntısı oluyor mu? Sadece bende de olmuyor başkalarındada gördüm.
Aynı sorunu bende yaşıyorum bu aralar, sunucularda sıkıntı var sanırım.

Geçen gün oyuna girdim, takımda 3 tane Rus isimli kişiler vardı. Çok takmadım dedim demek ki farklı sunucuya falan girdim yanlışlıkla. Sonra oyun başladı, taba bastım pingim 150-200 civarı derken Rus kişiler Türkçe konuşmaya başladı. Meğerse onlar nickini öylesine yapmışlar ve herkesin pingi 150 üstünde geziyordu. İstanbul sunucusuydu ve oyundaki 10'umuzda 200 pingle maçı bitirdik. Klasik Riot sunucuları kanka çok şey yapmaya gerek yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı