Valorant'ta spray atmaya korkmak

aliyilmazx

Centipat
Valorant oyuncusuyum altın 1 rankındayım şu anda. Normalde ben gümüşten bile çıkamayacak kadar kötü bir aime sahiptim fakat aim çalışması yaparak altın 2 olmak üzereyim bu aim çalışması bana çok şey kattı fakat sprey atmamı aldı. Sprey atabiliyorum halen fakat sürekli one tap denemezsem one tapimi sürekli hale getirmezsem üst ranklara çıkamicakmış gibi hissediyorum ve yakındaki adamlara bile teker teker sıkıp hs atmaya çalışıyorum. Body ile kill aldığımda üzülüyorum garip bir hale geldi bunu nasıl düzeltebilirim?

Bende de var. Bu oyunu oynayınca tek kablodan güç alan GPU gibi hissediyorum ben. Bir gerginlik, hakimiyetsizlik hissediyorum.
Maç içerisinde hiç bir şey olmuyor peeki atıyorum adamı görüyorum delirmeye başlıyorum hocam çok gerici bir şey gerçekten 1 yıl oldu oyuna başlayalı hala yenemedim yenemedim 😀

Tamamda hocam çok sinir bozucu hale geldi uzun zamandır oyun girdiğim arkadaşlarım bile fark etti neden sprey atmıyorsun adam dibinde v.s diye.
Adami oldurmek icin oyna her turlu alirsin :D

Spray atmaya korkmak çok normal bu oyunda. Merminin biri Adana'ya, diğeri Ardahan'a gidiyor.
Sanki CS:GO gibi konuşuyorsunuz, Adana'ya laf ettirmem ayrıca..

CS:GO değil, bu konu Valorant konusu..

Siz bir de CS:GO AK-47 sprayini görseniz..

Alıştırmayla alışırsınız.

Sanki CS:GO gibi konuşuyorsunuz, Adana'ya laf ettirmem ayrıca..

CS:GO değil, bu konu Valorant konusu..

Siz bir de CS:GO AK-47 sprayini görseniz..

Alıştırmayla alışırsınız.

Ne alaka? Valorant'ta spray denilen bir mekanizma yok. Birkaç mermi sonrası tamamen rastgele gidiyor. CS'de ezber ile güzel sprayler atılabiliyor.

Ne alaka? Valorant'ta spray denilen bir mekanizma yok. Birkaç mermi sonrası tamamen rastgele gidiyor. CS'de ezber ile güzel sprayler atılabiliyor.
Spray atamayan adam, yine VALORANT'ta adam vurur, vuramaz diye bir kural yok tabii ki.

Ezbersiz olsa da yine vurulur adam.

Spray Valorant'ta zor değil. Öyle PUBG'deki AK gibi sekmiyor tabii ki.

Geri
Yukarı