Valorant'ta sürekli sensitivity değiştirmek

xollieN

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Valorant immo eloda oynuyorum şu 2 haftadır çok tilt oluyorum önümü göremiyorum bazen ve ikide bir sens değişmeye başladım. Normal sensim 800DPI 0.4, 0.34 ile 0.2 arasında gidip geliyorum. Ne yapabilirim?

Bir senste uzun süre bağlanmayı dene o sense alışmayı dene.

Selam, Valorant immo eloda oynuyorum şu 2 haftadır çok tilt oluyorum önümü göremiyorum bazen ve ikide bir sens değişmeye başladım. Normal sensim 800DPI 0.4, 0.34 ile 0.2 arasında gidip geliyorum. Ne yapabilirim?
Oyuna birkaç hafta ara verin ve singleplayer oyunlara yönelin. Daha sonrasında oyuna döndükten sonra daha iyi olduğunuzu hissedeceksiniz, ayrıca bu aşamadan sonra da hassasiyetinizi sürekli değişmeyin.

Sens değişmeyin hocam, bir sense alışın. Ayar değişerek daha iyi oynandığını düşünmek kesinlikle psikolojik. Vuramazsın sonra ayar değişirsin vurursun, sonra yine vuramazsın döngüye girer. Bir sens seç zaten zamanla oturur.

Aynı problem bende de oluyordu arka arkaya adam vuramayıp çoğu oyun kötü oynadığımda sensi değiştirip duruyordum ama artık alıştırdım kendimi 800 DPI 0.324 sens sabit oynuyorum.
Sana tavsiyem 1-2 hafta ara ver CS veya Valorant tarzı oyun oynama ondan sonra kendini belirli bir sense alıştır.

Hocam seç sensini, geç poligona, al botu karşına, aiım kafada 100 tekrar sağa ve sola hareket et. Yaparken ter bassın, odaklanın. Bu ranklara geldiyseniz sabretmenin üstesinden gelirsiniz sabredin ve sadece aim kasın. Kendinizi bulacaksınız.

Hocam seç sensini, geç poligona, al botu karşına, aiım kafada 100 tekrar sağa ve sola hareket et. Yaparken ter bassın, odaklanın. Bu ranklara geldiyseniz sabretmenin üstesinden gelirsiniz sabredin ve sadece aim kasın. Kendinizi bulacaksınız.

İmmo elodaki adam bunları bilmiyorsa oynamasın bir zahmet kendini boostlatıyordur. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı