Valorant'ta en uygun sensitivity nasıl bulunur?

RooiValk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Çoğu yayıncıyı filen izliyorum fareyi çok hareket ettirince az bir şey dönüyor.
Ben çok az döndüreyim 360 derece dönüyorum.
Sorum ise şu;
Böyle yüksek lige çıkamaz mıyım sizce?

Kendine uygun sens ve DPI'yı bulman gerek.

Çoğu kişi düşük DPI ve Sens'e alışkın olduğundan döndürdükçe döndürüyor. Tamamen deneme yanılma ilen kendine uygun olanı bulmak zorundasın.

Sana şunu şunu kullan desek sana uygun olmayabilir.

Düşük sens = kas hafızası.
Yüksek sens = movement.

Önerim düşük sens tam bir sayı veremem herkesin ki farklı ama 0.25 ila 0.45 arasının dışına çıkma.

Düşük sens = kas hafızası.
Yüksek sens = movement.

Önerim düşük sens tam bir sayı veremem herkesin ki farklı ama 0.25 ila 0.45 arasının dışına çıkma.
800 dpi için söylüyorum

Tamamen size bağlı bir şey bu. Belki grafik ayarlarını vesaire profesyonellerden alabilirsiniz fakat hassasiyet ayarı tamamen sizin deneyerek bulacağınız bir şey.
Eğer kolunuzu çevirerek oynuyorsanız düşük, bileğinizi döndürerek oynuyorsanız yüksek değerlerden başlamanızı tavsiye ederim. Yavaş yavaş, rahat edene kadar deneyin. Eğer bir değer bulursanız da değiştirmemenizi tavsiye ederim. Değiştirince kas hafızanız zorlanacaktır alışmaya.

Alışırsan yüksek lige çıkarsın ama yavaş hassasiyetlerde onetap oranı daha fazla olduğunu düşünürsek işin daha kolay olur yüksek lige çıkmak bakımından. Hassasiyet bulma konusunda ise, iyi oynayan kişilerin DPİ ve hassasiyet ayarlana bakıp kendine göre değiştirerek bulabilirsin. Şahsen ben bu şekilde yaptım.

Birine göre ayar yapıp kendini zorlama nasıl sana iyi geliyorsa öyle yap bu her zaman değişiyor ben mesela 700 DPI 0.4 yapıyorum ama bazen 0.55'e kadar çıkıyor.

Bana soracak olursanız düşük sens her zaman daha iyidir. Yüksek senste hızlıca arkanızı dönebilir veya daha hızlı tepki verebilirsiniz fakat uzaktaki adamları vurmakta zorlanabilirsiniz.

Merhaba.
Çoğu yayıncıyı filen izliyorum fareyi çok hareket ettirince az bir şey dönüyor.
Ben çok az döndüreyim 360 derece dönüyorum.
Sorum ise şu;

Bence yüksek sens daha iyi kontrol edebildikten sonra. Hangisine alıştıysan, hangisi senin için daha iyiyse o sensi kullan.

Geri
Yukarı