Valorant'ta durduk yere ban yemek

Bu Riot çok adaletsiz bir keresinde çok küfür edenler vardı ben etmedim küfür edenleri reportladım diye 3 hafta ban yedim hatta küfür edenler Allah'a küfür ediyorlardı.

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Uzun zamandır Valorant oynuyorum ve davranışlarım chate yazdıklarım vb hiç değişmedi sadece oynayış tarzım değişti. En son ana hesabımda 65 saat ban yedim. Nedeni ise küfür etmemmiş. Bu olabilir sonuç olarak 8 aydır bu oyunu oynuyorum ve illaki küfretmişimdir. Her neyse işe gittiğim için oyunu 1 hafta bıraktım ardından banımın açıldığı aklıma geldi ve 1 el dereceli atayım dedim. Dereceli maç gayet güzel geçti. Geç olduğu için oyunda mikrofonumu açmadım ve chate sadece info ve iyi oyunlar vb gibi şeyler yazdım. Maç biter bitmez 335 saat ban yedim. Aşırı sinirlendim ve yan hesaba geçtim hesabıma para yatırmadığım için ve rankımda yüksek olmadığı için pek umursamadım. Ancak yan hesapta da maç attııktan sonra 65 saat ban yedim. Cidden çok can sıkıcı bir durum. Umarım sistemde bir hata vardır. Oyun kurallarını ihlal ettiğimi düşümüyorum. Bu sıralar benim gibi ban yiyenler var mı? Ban kalkıyor mu?
Eee sonuç ne açtı larmi

Geri
Yukarı