Valorant'ta Türkler

Oyunu botlar ile falan mı oynuyoruz ben mi yanlış biliyorum? Kitle kötüyse oyun kaliteli değildir.

Oyun kaliteli değil hocam, arkasında'ki firma kaliteli ve oyuncu dostu olsa'da ilk işleri olduğu için gelişmesi gerekiyor. Düşman oyuncu koşarak vurmasa bile koşarak vuruyor gibi his veriyor ayrıca kitlesi nedenini bilmediğim bir şekilde çok troll ve toxic.

Düşünsenize o kadar büyük yazılım, tasarım animasyon ekiplerin falan var ve bunlar birleşerek bir oyun yapıyorlar ama adamın biri kitlesi kötü olduğu için oyun kalitesiz diyor. Çok komik olmaz mıydı?

Düşünsenize o kadar büyük yazılım, tasarım animasyon ekiplerin falan var ve bunlar birleşerek bir oyun yapıyorlar ama adamın biri kitlesi kötü olduğu için oyun kalitesiz diyor. Çok komik olmaz mıydı?

Güzel fanboyluk. 1-2 skin getirmeye güncelleme diyen tiplerdensin herhalde. Online bir oyunu botlarla oynamıyoruz ki kitlesi oyunu kalitesiz yapmasın. Koşarak adam vuruyorsun oyunda. Adam vuramadığın için küfür yiyorsun. Kaybettiğin için değerlerine küfrediliyor. Bu mu kaliteli oyun?

Kitleside kanser oyunda kanser her Riot Games oyunlarında olduğu için karakterler hiç dengeli değil flash atan karakterler oyunda çok güçlü. Örnek olarak Reyna denen vasıfsız çar koşarak adam vurduğun oyunda pistol roundunda adam öldürdüğünde can ve 1000 paralık kalkan alıyor böyle brokenlık yok.

Güzel fanboyluk. 1-2 skin getirmeye güncelleme diyen tiplerdensin herhalde. Online bir oyunu botlarla oynamıyoruz ki kitlesi oyunu kalitesiz yapmasın. Koşarak adam vuruyorsun oyunda. Adam vuramadığın için küfür yiyorsun. Kaybettiğin için değerlerine küfrediliyor. Bu mu kaliteli oyun?

Oyunu oynamıyorum bile. Ama sen bilirsin. Oyun ve oynanış aynı şey değildir. Oyunun kitlesi oyunun kodlarını kötü yapmaz.

Oyunu oynamıyorum bile. Ama sen bilirsin. Oyun ve oynanış aynı şey değildir. Oyunun kitlesi oyunun kodlarını kötü yapmaz.

Oyunun kodları mı? Yürüyerek adam vuruyorsun. Çoğu karakter dengesiz. Kesinlikle kaliteli bir oyun değil. Zevkler tartışılmaz ama ben Riot Games'in hiçbir oyununu güzel bulmuyorum.

Geri
Yukarı