Valorant'ta Türklerin sürekli trollük yapması

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Türk serverlarına girip oynamak mümkün değil 5 yaşında çocuklar internet kafede trollük yapanlar sürekli geğiren bağıran oynamaya engel olan tipler var. Yabancı serverlarda da pingimiz yüksek bunun bir çözümü var mı ping yükselmeden en azından insan olanlarla oynamamızın?

Bronz ve demir elo hep böyle laf anlatamazsın 5 kişi olup bronzdan yükselmeye bakın gümüşten itibaren doğru düzgün insanlarla karşılaşmaya başlıyorsunuz.

Türk serverlarına girip oynamak mümkün değil 5 yaşında çocuklar internet kafede trollük yapanlar sürekli geğiren bağıran oynamaya engel olan tipler var. Yabancı serverlarda da pingimiz yüksek bunun bir çözümü var mı ping yükselmeden en azından insan olanlarla oynamamızın?
Sadece rankın değil, MMR'ında çok düşük anladığım kadarıyla. Smurf hesabımla solo oynuyorum, WR'ım %75. Bronzdan çıkıyorum, S3 civarlarına kadar. Sonra arkadaşlarla 5 kişi girip bir daha bronza kadar düşürüyoruz hesapları.

Eğer hesapta skin vs bi şey yoksa, sal hesabı yeni hesap aç. Başından beri try hard oyna. Yeteneğin varsa, yükselirsin.

Bronz ve demir elo hep böyle laf anlatamazsın 5 kişi olup bronzdan yükselmeye bakın gümüşten itibaren doğru düzgün insanlarla karşılaşmaya başlıyorsunuz.
keşke takım bulabilsem denk gelmiyor. geçen hafta gümüş 2deydim orda da aynı şeyleri yaşadım yine düştüm bronz 3 e
Sadece rankın değil, MMR'ında çok düşük anladığım kadarıyla. Smurf hesabımla solo oynuyorum, WR'ım %75. Bronzdan çıkıyorum, S3 civarlarına kadar. Sonra arkadaşlarla 5 kişi girip bir daha bronza kadar düşürüyoruz hesapları.

Eğer hesapta skin vs bi şey yoksa, sal hesabı yeni hesap aç. Başından beri try hard oyna. Yeteneğin varsa, yükselirsin.
malesef skinlerim var ya. takım oynasın diye destek almaktan bir hal oldum yine olmuyor dediğin gibi boşlamam lazım biraz galiba

Keşke takım bulabilsem denk gelmiyor. Geçen hafta gümüş 2deydim orada da aynı şeyleri yaşadım yine düştüm bronz 3'e.

Paris, Frankfurt gibi yerlerde yüksek ping çıkmaz diye düşünüyorum Türk Telekom gibi rezalet bir şeyle 60-50 ping alıyorum. Tek çözümü başka sunucularda oynamak yoksa kanser olacaksanız.

takım oynasın diye destek almaktan bir hal oldum
Bu oyun League of Legends değil. Destek karakterleri düşük eloda takımdakileri oynatmaz. Sonuçta günün sonunda bu bir FPS oyunu. Flash peek atmayı bilmeyen adama neyin desteğini veriyorsun? Al entry, agresif oyna. Aiminde iyiyse ezer geçersin.

TR server'ında girdiğiniz maçta eğer troll oyuncular çıkmazsa onları gruba davet edin ve onlarla oynamaya devam edin. (tabii rica da bulunun.)

Yeni konular

Geri
Yukarı