Valorant'ta yenen haksız ban

Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video görmüştüm o zaman bu video 1 algı mıdır?
Algı evet. Bakın hakaret, küfür vb. şeyleri belki açarlar ama hileyi asla ve asla açmazlar.

Hocam bir şey sorabilir miyim adli süreç başlatsam adam gibi bakıp açarlar mı?

Daha önce Knight'da benzer bir şey duymuştum ama yargı süreci ile ilgili olumlu bir şey duymadım. Twitch de ban yiyen bir adamın dava açıp kazandığını hatırlıyorum. Amerikada vs. olsan belki olumlu bir sonuç ihtimali doğardı ama TR de? Jahrein'in adliyede yaşadıklarıyla ilgili bazı Instagram stroyleri var. Onları izledikten sonra karar ver.

Benim bir tanıdık interneti uydu interneti diye hile algıladı ve ban yedi kötü Riot'un hile koruması iyi değil onune gelene banı basıyor daha da acmazlar onu bosuna ugrasma git daha düzgün oyunlar var niye Valorant yani.

Benim bir tanıdık interneti uydu interneti diye hile algıladı ve ban yedi kötü Riot'un hile koruması iyi değil onune gelene banı basıyor daha da acmazlar onu bosuna ugrasma git daha düzgün oyunlar var niye Valorant yani.

Hocam önemli olan verdiğim 7bin TL hakını almak.

Daha önce Knight'da benzer bir şey duymuştum ama yargı süreci ile ilgili olumlu bir şey duymadım. Twitch de ban yiyen bir adamın dava açıp kazandığını hatırlıyorum. Amerikada vs. olsan belki olumlu bir sonuç ihtimali doğardı ama TR de? Jahrein'in adliyede yaşadıklarıyla ilgili bazı Instagram stroyleri var. Onları izledikten sonra karar ver.
Büyük ihtimal tutmaz🥲

Elinle virüs benzeri yüklüyorsun yani hem de en kralından. Adamların bütün verilerine erişimi var.
Şuana kadar kimseye birşey olmadı. 2020-2022'de bende oynadım. Yani gidipte benim kartımı çalacak bir şirket değil tabi ama bir veri sızıntısı olursa diye korkuyorum. Bende indirmeyi düşünüyordum hatta Installer yükledim ve 450MB civarı Riot Client kurdum Vanguard yüklemedim. Birşey olur mu nasıl silerim? Silmeye gerek var mı?

Şu ana kadar kimseye bir şey olmadı. 2020-2022'de bende oynadım. Yani gidip de benim kartımı çalacak bir şirket değil tabii ama bir veri sızıntısı olursa diye korkuyorum. Bende indirmeyi düşünüyordum hatta ınstaller yükledim ve 450 MB civarı Riot Client kurdum Vanguard yüklemedim. Bir şey olur mu nasıl silerim? Silmeye gerek var mı?

Yani muhtemelen bir şey olmaz tonla oyuncusu var sıkıntı çıkarsa şirketi batıracak kadar büyük tazminatlar döner ortada. Sıkıntı çıkmasını Riot'ta istemez yani. Size kalmış karar vermek.

Yani muhtemelen bir şey olmaz tonla oyuncusu var sıkıntı çıkarsa şirketi batıracak kadar büyük tazminatlar döner ortada. Sıkıntı çıkmasını Riot'ta istemez yani. Size kalmış karar vermek.
Sistemde azımsanmayacak bir FPS düşüşü olmaz dimi? R5 3600 ve 1650S var bende de.

@Vatankaraşık3litre Haklı olduğuna eminsen Reddit gibi yabancı forumlarda uzun detaylı bir konu açabilirsin. Belki tutar ve ses getirir.
Evet Reddit gibi yerlerde bunun örnekleri çok ama düşük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı