Valorant'ta yüksek ping

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Tek sıkıntım Valorant'ta pingim var diğer oyunlarda bir sıkıntı yok(sayılır) anlamadığım bir şekilde ping tavan yapıyor. 300 -500 ve üstü oluyor oyunu oynayamıyorum. Port açtım grafikleri düşürdüm vs yaptım yine olmadı. İnternetten en az 5-6 video izledim geneli aynısını yapıyor ama sorunumu çözemiyorum.

Selam. Tek sıkıntım Valorant'ta pingim var diğer oyunlarda bir sıkıntı yok(sayılır) anlamadığım bir şekilde ping tavan yapıyor. 300 -500 ve üstü oluyor oyunu oynayamıyorum. Port açtım grafikleri düşürdüm vs yaptım yine olmadı. İnternetten en az 5-6 video izledim geneli aynısını yapıyor ama sorunumu çözemiyorum.
Tüm çözümleri denediysen Ticket atabilirsin sorunun hakkında.

Upload değeriniz baya düşük o yüzden bir anda ping fırlatması bir tık normal. Grafik düşürme ne alaka pingle onu anlayamadım?

Upload dolayısı ile ping artışı yaşanıyor çünkü bildiğim kadarıyla mouse hareketlerini sisteme upload ediyor ve başka birisi veya bir program aynı anda upload kullanıyorsa oyuna yetmiyor ve ping artışı oluyor. Mobil veri ile bağlanıp test edebilirsin, eğer sorun yoksa dediğim geçerlidir.

Geri
Yukarı