Valorant'tan art arda sebepsiz ban yemek

eedd

Decapat
Arkadaşlar her giriş yaptığımdan 10-20 dk sonra ban alıyorum. Düzelir diye format attım hala düzelmedi. Hileden ban atıyor fakat PC'mde hile yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı hesapsa ip ban yiyor olabilirsin. Daha önce hile açtın mı, ya da perma ban yedin mi? Format dosyanı değiştirmeyi dene bir de.

Donanım banı yemişsiniz. Eğer spoof yapmaya çalıştıysanız yanlış olmuş. Gecikmeli ban atıyor size.

Nasıl yani biraz açıklayıcı olabilirsen yapmayı denerim
Neyi anlamadınız? Daha önce süresiz ban yiyecek bir şey yaptınız mı? Hile kullananların donanım kimliği tespit edilerek, açtığı tüm hesaplar banlanabiliyor. Ya da çok ağır küfürler olabilir. Formattan sonra yedek dosyalarınızı geri yüklüyorsanız, içinde zararlı bir yazılım olabilir. Format işlemini yaptığınız disket, disk, USB veya Harddisk içindeki dosya zararlı yazılım içeriyor olabilir. Windows üzerinden format işlemi yapıyorsanız, kullandığınız format verisi zararlı yazılım içeriyor olabilir.

Kullandığınız yöntem bir veri depolama birimiyse (Disket, disk, USB, Harddisk) bu birimi biçimlendirerek temizleyin. Ardından buradan:
temiz bir format verisi indirerek temiz bir kurulum yapın. Umarım anlaşılır olmuştur.

Neyi anlamadınız? Daha önce süresiz ban yiyecek bir şey yaptınız mı? Hile kullananların donanım kimliği tespit edilerek, açtığı tüm hesaplar banlanabiliyor. Ya da çok ağır küfürler olabilir. Formattan sonra yedek dosyalarınızı geri yüklüyorsanız, içinde zararlı bir yazılım olabilir. Format işlemini yaptığınız disket, disk, USB veya hard disk içindeki dosya zararlı yazılım içeriyor olabilir. Windows üzerinden format işlemi yapıyorsanız, kullandığınız format verisi zararlı yazılım içeriyor olabilir.

Kullandığınız yöntem bir veri depolama birimiyse (disket, disk, USB, hard disk) bu birimi biçimlendirerek temizleyin. Ardından buradan:
Temiz bir format verisi indirerek temiz bir kurulum yapın. Umarım anlaşılır olmuştur.

Aga RAT gibi bir şey yedim ondan sonra PC'me erişenler oyunda yaptı bir şeyler sonra ban yemediler Rio'ta mesaj attılar beni banlayın hileyim der gibi onlarda 5 klık hesabı banladılar şimdi hile değilim fakat ban yiyip duruyorum.

Aga RAT gibi bir şey yedim ondan sonra PC'me erişenler oyunda yaptı bir şeyler sonra ban yemediler Rio'ta mesaj attılar beni banlayın hileyim der gibi onlarda 5 klık hesabı banladılar şimdi hile değilim fakat ban yiyip duruyorum.
HWID Ban yemiş olabilirsin. İllegal yollarla çözümü var fakat o konuda yardımcı olamam.

Bu tarz bir şeyin çözümü olduğunu düşünmüyorum. Tahminen anakart değiştirene kadar açtığınız hesaplar banlanacak.

Geri
Yukarı