Valorant'tan sebepsiz yere ban yemek

MertSavaş21

Yoctopat
Daha fazla  
Valorantan ban yedim sucsuz yere. Sadece arkada mouse programı acıktı ve bilet gönderiyorum Riot'a bot cevap veriyor. Yardım edecek var mı?

Riot banını açmıyorsa yapacak bir şey yok. Arkada fare programının açık olmasıyla banlanmanız, pek inandırıcı gelmiyor. Muhtemelen Valorant açıkken arka planda Vanguard'ın kötü olarak tespit edeceği ya da oyuna etki edecek hile açıktı. Muhtemelen bu sebepten banlanmışsınızdır, durduk yere banlanma olasılığı çok çok düşük. Vanguard arkada açıkken farklı hile programı açmanız da banlanmanıza sebep olur. Valorant'ta illaki hile açmanıza gerek yok.

Suçsuz yere ban yeme ihtimalin %0.1 ki kendin demişsin zaten mouse programı açıktı diye. Sen şimdi adamlara yazsan senin arkada hile mi tuttuğunu mouse programı tuttuğunu mu nereden bilecek? + Üstteki arkadaşın dedikleri. Ayrıca ve ayrıca ban yemiş olmanız o an bir şey yaptığınız da ban yediniz demek değil belki 3 ay önce hile yaptınız ama bugün ban yediniz.

Bu tarz konularda Van Guard'ın çok titiz çalıştığını söyleyerek hiçbir talebe dönüş yapmıyorlar. Bir şey yapmışsınızdır ya da yaptıracak programı masaüstünde kullanmışsınızdır diye bakıyorlar.

Suçsuz yere ban yeme ihtimalin %0.1 ki kendin demişsin zaten mouse programı açıktı diye. Sen şimdi adamlara yazsan senin arkada hile mi tuttuğunu mouse programı tuttuğunu mu nereden bilecek? + Üstteki arkadaşın dedikleri. Ayrıca ve ayrıca ban yemiş olmanız o an bir şey yaptığınız da ban yediniz demek değil belki 3 ay önce hile yaptınız ama bugün ban yediniz.
Nasıl yani böyle bir şey mümkün mü? Ben CS:GO başladım yeni, yeni oyuncuyum. Razer driver kullanıyorum klavyeyi ışıklandırmak için ve başka bir marka farenin bizzat sitesinden indirdiğim driver'ını kullanıyorum farenin DPI ayarlamak için. Şimdi CS:GO'dan bu sebepten ötürü VAC yeme olasılığım var mı orada bahsettiğin gibi 0.1 ihtimal?

Yeni konular

Geri
Yukarı