Valorant'tan ban yedim

1625703437477.png

1625703458516.png

Açıkça Riot Games Hizmet Şartları'nı ihlal etmişsin. Yasal olarak hiçbir şey yapamazsın.

Avukat tutacakmış da, tertemizmiş de, hesap satışını bırakmış da...

O tutmaya kalkacağın avukat bile sana bir taraflarıyla gülebilir, haberin olsun.

Konu içeriğinde herhangi bir soru görmediğim için "Şunu yap. Bunu yap." gibi söylemlerde de bulunmayacağım. Yaşadığın olayı anlatmışsın. Okudum, güzel hikaye ama ana karakter biraz daha "gerçek"çi olmalı.

Şimdi senin o cümlen için sana burada saatlerce yazı yazabilirim ama değmezsin. Hesap satışı yapıyordum hesap kasarak hilesiz şekilde. Sattığım adamlardan biri benden teslim aldıktan sonra kendi bilgisayarında hile açıyor benim sattığım hesap ile ve sistem otomatikman o hesap benim bilgisayarımda daha önceden açıldığı için bana da atıyor. Vanguard hile açmadığın zaman da atıyor.

Bir ticket açtım bakalım bu sefer haklı olduğum (hesap da satmıyorum artık bak.) İçin olumsuz cevap verirlerse avukatla falan görüşmeyi düşünüyorum.

İllegal iş yapıp avukatla görüşmek, güzel.

Merhaba. Hesap satışı yaptığım için 3 ay önce sattığım hesaplardan biri hile açıyor kendi bilgisayarında ve benim anakartıma da HWID ban atılıyor. 3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı. Daha sonra arkadaşımın hesabıyla dereceli girdim çat diye o da banlandı. Soluğu mahkemede almanın vakti geldi. Hile falan yok tertemizim. Bu nasıl bir sistem anlamadım.
Hesap satışı zaten Riot'un ban politikası içerisine giriyor. Mahkemeye gitsen de bir sonuç elde edemezsin. Neden hesap satmamanız gerektiğini de böylece öğrenmiş oldunuz.

Şimdi senin o cümlen için sana burada saatlerce yazı yazabilirim ama değmezsin. Hesap satışı yapıyordum hesap kasarak hilesiz şekilde. Sattığım adamlardan biri benden teslim aldıktan sonra kendi bilgisayarında hile açıyor benim sattığım hesap ile ve sistem otomatikman o hesap benim bilgisayarımda daha önceden açıldığı için bana da atıyor. Vanguard hile açmadığın zaman da atıyor.

Bir ticket açtım bakalım bu sefer haklı olduğum (hesap da satmıyorum artık bak.) İçin olumsuz cevap verirlerse avukatla falan görüşmeyi düşünüyorum.

Hileden Boost'tan veya hesap satmaktan ban yiyip avukat tutmak mı? Gerçekten suçsuzsanız ban yemezdiniz Riot'a bir talep açın olumsuz alırsanız kuralları ihlal etmişsindir.

Arkadaşlar adam çözüm fikri istemiş onu yargılamayın fikir yoksa salın boş verin nasıl yediyse yemiştir.
Hocam, vanguard bazen, bazı uygulamaları donanıma veya başka yazılımlara müdahale etmesi sebebiyle hile olarak görebiliyor. Bundan kaynaklı ban yerse ve bildirirse Riot Games'e. Genelde ban kaldırılıyor. O uygulamada vanguard whitelist'e ekleniyor. Fakat bu durum nadiren gerçekleşen bir durum. Vanguard genelde oyunun dosyalarıyla oynayan, oyunun processlerine müdahale eden, yada donanım gibi davranan yazılımları tespit ettiğinde banlar.

Merhaba. Hesap satışı yaptığım için 3 ay önce sattığım hesaplardan biri hile açıyor kendi bilgisayarında ve benim anakartıma da HWID ban atılıyor. 3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı. Daha sonra arkadaşımın hesabıyla dereceli girdim çat diye o da banlandı. Soluğu mahkemede almanın vakti geldi. Hile falan yok tertemizim. Bu nasıl bir sistem anlamadım.
Mahkemeye gitsen neyi savunacaksın adamlar sana oyun başında hesap alım satım yasak diye bi sözleşme zaten imzalatıyor.

Çok fazla hile olayı gördüm ama bu kadar sallayan görmedim.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı