Valorant'tan CS:GO'ya geçilmeli mi?

Nicat Özdemir

Decapat
Yer
Azerbaycan Bakı
Hayatımda ilk FPS oyununu 2 yıl önce Valorant ile keşf ettim. 2 yıldır aralıksız Valorant oynuyorum. Güncel rankım Plat 2. Satın aldığım Steam hesabında seçkin CS:GO var ve duyduğum kadarıyla seçkin olanlara CS 2 erişimi veriliyor. Valorant'tan CS:GO'ya geçmek mantıklı mı sizce? Dikkat etmem gereken hususlar nedir CS:GO'da? Bir de CS:GO Prime ile Seçkin aynı şeyler mi? Genelikle millet CS'den Valorant'ya geçiyor ama bende aksine biraz 😄

Hayatımda ilk FPS oyununu 2 yıl önce Valorant ile keşf ettim. 2 yıldır aralıksız Valorant oynuyorum. Güncel rankım plat 2. satın aldığım Steam hesabında seçkin CS:GO var ve duyduğum kadarıyla seçkin olanlara CS 2 erişimi veriliyor. Valorant'tan CS:GO'ya geçmek mantıklı mı sizce? Dikkat etmem gereken hususlar nedir CS:GO'da? Bir de CS:GO Prime ile seçkin aynı şeyler mi? Genelikle millet CS'den Valorant'ya geçiyor ama bende aksine biraz 😄

Geçebilirsiniz ama imzanınzdaki sistem doğruysa CS2 kasabilir.

Hayatımda ilk FPS oyununu 2 yıl önce Valorant ile keşf ettim. 2 yıldır aralıksız Valorant oynuyorum. Güncel rankım plat 2. satın aldığım Steam hesabında seçkin CS:GO var ve duyduğum kadarıyla seçkin olanlara CS 2 erişimi veriliyor. Valorant'tan CS:GO'ya geçmek mantıklı mı sizce? Dikkat etmem gereken hususlar nedir CS:GO'da? Bir de CS:GO Prime ile seçkin aynı şeyler mi? Genelikle millet CS'den Valorant'ya geçiyor ama bende aksine biraz 😄

Aile sevgisini geride bırak Rusça öğren.

İki oyunu da haddinden uzun süre oynamış birisi olarak CS:GO'u tercih ediyorum ama tamamen kişiyle alakalı bir durum, böyle bir konuda başkalarının fikrinden çok kendi fikriniz önemli. Seçkin konusuna gelirsek evet, Prime ve Seçkin aynı şey. CS:GO'un bir diğer iyi yanı -bence en önemli yanı- ise pazarıdır. Dilediğiniz gibi skinler alıp satabiliyor, takaslar gerçekleştirebiliyor veya tradeuplar yapabiliyorsunuz ki bu çok iyi bir şey. Eh, bir gün zamanı gelir de oyunu oynamak istemezsen mevcut skinlerini satabiliyor ve istediğin herhangi bir oyunu veya eşyayı satın alabiliyorsun. Yine de tercih sizin hocam, hangisinden zevk aldığınıza bağlı.

Hayatımda ilk FPS oyununu 2 yıl önce Valorant ile keşf ettim. 2 yıldır aralıksız Valorant oynuyorum. Güncel rankım Plat 2. Satın aldığım Steam hesabında seçkin CS:GO var ve duyduğum kadarıyla seçkin olanlara CS 2 erişimi veriliyor. Valorant'tan CS:GO'ya geçmek mantıklı mı sizce? Dikkat etmem gereken hususlar nedir CS:GO'da? Bir de CS:GO Prime ile Seçkin aynı şeyler mi? Genelikle millet CS'den Valorant'ya geçiyor ama bende aksine biraz 😄
Hesapta uzun zamandır oynamamışsan rankın açık değildir. Muhtemelen CS2 oynayamazsın şu anda. Valo devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı