Valorant'tan dava yer miyim?

Bir şey olmaz ama sen bundan güven alıp hâla küfür etme. Bir küfürden dolayı uğraşmaz bile uğraşsa dahi zaten dedin yaşın küçük diye.

Ben öyle yazsam bile, siber suçlarda dava edilen insanların isimlerini değil IP'lerini dikkate alarak işlem yapıldığını bilmeniz lazım bu konuya cevap yazarken.

Valorant destek ekibi herhangi bir bilgi veremez gizlilik yüzünden siber suçlarda bulamaz hesap bilgilerini kökten değişirse [valorant id ve isim] , zaten dava edilse bile arkadaşın yaşı küçük olduğu için babasını alırlar.

Valorant destek ekibi herhangi bir bilgi veremez gizlilik yüzünden siber suçlarda bulamaz hesap bilgilerini kökten değişirse [valorant id ve isim] , zaten dava edilse bile arkadaşın yaşı küçük olduğu için babasını alırlar.
Olay kısır döngüye girecek sanırım :D Dediğimi tekrar ediyorsunuz;
Arkadaşlar konuyu kısaltmak gerekirse, zaten Riot Games sözleşmesinde "Kullanıcıların bilgileri paylaşılmamaktadır" yazıyor. Bu zaman da ciddi ciddi dava açacak varsa en az 10 yıl sürer...

Arkadaşlar selam. Takımıma bir kişi geldi ve üzerime nedensizce şok oku atmaya başladı. Bende kendimi tutamayıp küfür ettim. Sonra takımımdaki kişi bu ettiğim küfürlerin hepsini video kaydına almış. Bana adli işlem başlatılacağını söyledi. Bir şey olur mu? Yaşım küçük ve eğer adli işlem başlatılırsa sicilime işler ve dolayısıyla hayatta birçok zorlukla karşılaşırım. Şimdiden teşekkür ederim.
Bir şey olmaz kardeşim hak edene hakkını her mecrada vermeye devam et. Kimseden hiç bir şeyden korkma. Haksızlığa uğramışsan avazın çıktığı kadar bağır ve küfret. Seni şantajlarla tehditlerle susturmaya çalışanlara iki katı küfret.

Valorant'ın EULA'sında yoksa kayıt alması suç. Olay üstünde dava et de izinsiz kayıt almaktan nasıl içinden geçiyorum senin deseydin apışıp kalırdı muhtemelen. Şu oyunları takmayın, devletin savcısı/hakimi 2 veletle mi uğraşacak.

Onur Cimke'nin C7K kurucusu olup 15 yaşında olduğunu biliyorum, ancak PP'sini araştıracak zamanımı bile harcamıyorum değersiz kişilere.

Aynen kardeşim IP denen bir şey yok.
15 yaşında değil ya. Lise 4 oldu. :D

Ayrıca sadece bir grubun kurucusu değil. Birçok icraatı var kendilerinin ama bunu burada anlatmayayım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı