Valorant'tan durduk yere HWID ban yemek

Gayet isabetli olmuş. Dereceli maçlarda AFK kalmamayı oyuna girmeden kabul ediyorsunuz zaten.

Adı üstünde bu bir oyun. Hangi eloda olursan ol kazanınca ya da kaybedince para almıyorsun. Bazen maçtan çıkman gerekebiliyor ya da sadece çıkmak istiyorsun ve bunun karşılığı 6 ay ban olmamalı. Riot bu konularda fazla abartılı bir şirket. Sadece bilgisayara tam erişim istemesi bile oyunu oynamamak için büyük neden.

HWID kısıtlamasının çözümü yok mu hesabım gitti zaten bari oyuna girip 0'dan kasım.

AFK kalma? Kalacaksan dereceli girme. Adamlar çok iyi yapmışlar.

Birine sövdümde oyunda 1 hafta atması lazım değil mi HWID ne alaka?
Nasıl ve daha önce kaç kere sövdüysen artık adamlar HWID atmışlar. Daha önceden küfretmeyip de tek seferde HWID yemen biraz uydurma geldi bana. Kim bilir neler dedin..?

1 kere veya 2 kere yaptığınız zaman atmıyor zaten 6 ay, bu sürekli tekrar edince zamanın yükselmesi gayet normal.İnsanların elosu siz afk kaldığınız için gitmek zorunda değil madem afk kalıyosunuz ranked atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta ranked oynuyordum bir anda madde 7 yazısı geldi ban yedim. Oyuna giremiyorum. Ticket attım ilgilenmiyorlar, ne yapmam lazım?

Bugün ben de madde 7 yazısı yüzünden ban yedim. ):

Nasıl sövdün de HWID attılar merak ettim cidden. Max yediğim ban 1 haftadır şu oyunda.

HWID'i neden yediğimi bilmiyorum küfürdenn daha önce yasaklanmadım söylediğim gibi.

Spoofer kullanabilirsin.

Önerebileceğiniz spoofer var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…