Valorant'tan durduk yere HWID ban yemek

Gayet isabetli olmuş. Dereceli maçlarda AFK kalmamayı oyuna girmeden kabul ediyorsunuz zaten.

Adı üstünde bu bir oyun. Hangi eloda olursan ol kazanınca ya da kaybedince para almıyorsun. Bazen maçtan çıkman gerekebiliyor ya da sadece çıkmak istiyorsun ve bunun karşılığı 6 ay ban olmamalı. Riot bu konularda fazla abartılı bir şirket. Sadece bilgisayara tam erişim istemesi bile oyunu oynamamak için büyük neden.

Riot bu ban işini abarttı iyice, bende 1.5 yıl ban yedim sırf AFK'den. 2. kez AFK kalınca 150 saat mi ne atmıştı 3'e kalınca 300 saat gibi bir şeydi. Sonrasında çok uzun bir ban attı, 6 ay ya da 1 yıl falan olması lazım. Ondan sonra ban açılınca bir daha AFK kalmak zorunda kaldım ve sonuç :D
AFK kalma? Kalacaksan dereceli girme. Adamlar çok iyi yapmışlar.

Birine sövdümde oyunda 1 hafta atması lazım değil mi HWID ne alaka?
Nasıl ve daha önce kaç kere sövdüysen artık adamlar HWID atmışlar. Daha önceden küfretmeyip de tek seferde HWID yemen biraz uydurma geldi bana. Kim bilir neler dedin..?

Haklısınız başkaları da oynuyor ama 1 el kaldığım için bu kadar atması çok abartı geliyor bana, hadi 300 saate kadar anladım ama 6 ay nedir sırf bunun yüzünden yan hesap açmak zorunda kalıyor millet smurfler artıyor.
Adı üstünde bu bir oyun. Hangi eloda olursan ol kazanınca ya da kaybedince para almıyorsun. Bazen maçtan çıkman gerekebiliyor ya da sadece çıkmak istiyorsun ve bunun karşılığı 6 ay ban olmamalı. Riot bu konularda fazla abartılı bir şirket. Sadece bilgisayara tam erişim istemesi bile oyunu oynamamak için büyük neden.
1 kere veya 2 kere yaptığınız zaman atmıyor zaten 6 ay, bu sürekli tekrar edince zamanın yükselmesi gayet normal.İnsanların elosu siz afk kaldığınız için gitmek zorunda değil madem afk kalıyosunuz ranked atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl sövdün de HWID attılar merak ettim cidden. Max yediğim ban 1 haftadır şu oyunda.

AFK kalma? Kalacaksan dereceli girme. Adamlar çok iyi yapmışlar.

Nasıl ve daha önce kaç kere sövdüysen artık adamlar HWID atmışlar. Daha önceden küfretmeyip de tek seferde HWID yemen biraz uydurma geldi bana. Kim bilir neler dedin?

HWID'i neden yediğimi bilmiyorum küfürdenn daha önce yasaklanmadım söylediğim gibi.

Spoofer kullanabilirsin.

Önerebileceğiniz spoofer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı