Valorant'tan durduk yere HWID ban yemek

dneop34

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta ranked oynuyordum bir anda madde 7 yazısı geldi ban yedim. Oyuna giremiyorum. Ticket attım ilgilenmiyorlar, ne yapmam lazım?

Riot bu ban işini abarttı iyice, bende 1.5 yıl ban yedim sırf AFK'den. 2. kez AFK kalınca 150 saat mi ne atmıştı 3'e kalınca 300 saat gibi bir şeydi. Sonrasında çok uzun bir ban attı, 6 ay ya da 1 yıl falan olması lazım. Ondan sonra ban açılınca bir daha AFK kalmak zorunda kaldım ve sonuç :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot bu ban işini abarttı iyice, bende 1.5 yıl ban yedim sırf AFK'den. 2. kez AFK kalınca 150 saat mi ne atmıştı 3'e kalınca 300 saat gibi bir şeydi. Sonrasında çok uzun bir ban attı, 6 ay ya da 1 yıl falan olması lazım. Ondan sonra ban açılınca bir daha AFK kalmak zorunda kaldım ve sonuç :D
Gayet isabetli olmuş. Dereceli maçlarda afk kalmamayı oyuna girmeden kabul ediyorsunuz zaten.

Gayet isabetli olmuş. Dereceli maçlarda afk kalmamayı oyuna girmeden kabul ediyorsunuz zaten.
Haklısınız başkaları da oynuyor ama 1 el kaldığım için bu kadar atması çok abartı geliyor bana, hadi 300 saate kadar anladım ama 6 ay nedir sırf bunun yüzünden yan hesap açmak zorunda kalıyor millet smurfler artıyor.

Geri
Yukarı