Valve CS:GO'da hileleri engelledi mi?

Gülhane Gazozu

Hectopat
Merhaba ben 2 yıl önce CS:GO'yu bıraktım ve arkadaş vesilesiyle 1 hafta önce yine başladım, bence hileler bayağı azaldı girdiğim son 10 maçta hiç hile gelmedi acaba hileler fix falan mı yedi veya VAC artık hileleri tespit mi ediyor? Bu sorumun nedeni eskiden oynadığım 3 maçın 2'si hileydi bir tık garip geldi veya Source 2 falan mı geliyor?

Oyuncu sayısı azalıyor. Hilelerde sıkılıyor haliyle başka oyunlara yöneliyorlar. Yoksa engelledikleri falan yok.
Ayrıca hileler pek düşük rütbelerde görünmez.

Güven faktörü geliştirildi ve eskisine göre hile sayısı azaldı. Eğer güven faktörünüz sağlamsa hile gelme ihtimali çok düşük. Bende de hiç denk gelmiyor artık.

2-3 yıl aradan sonra arkadaşımla oynayalım dedik, son 10 maçın 6'sı istisnasız hileli kullanıcı bulunduruyordu. Sırf bu yüzde FACEIT'e geçtik.

Edit : Evet, seçkin hesap olmama rağmen :(

Oyuncu sayısı azalıyor. Hilelerde sıkılıyor haliyle başka oyunlara yöneliyorlar. Yoksa engelledikleri falan yok.
Ayrıca hileler pek düşük rütbelerde görünmez.
Nova 3 xd.
Güven faktörü geliştirildi ve eskisine göre hile sayısı azaldı. Eğer güven faktörünüz sağlamsa hile gelme ihtimali çok düşük. Bende de hiç denk gelmiyor artık.
YEMYEŞİL :p ayrıca +400 honor vardı galiba.

I am not in danger ı am the danger
1652645367876.png

Beyler baya azalmış bu arada, 19 raunt'da sadece 8 mermi sıkabildim onlarda kille gitti diğerlerinide beyaz ekranda oynadım...
(Adam döne döne vuruyor.)

Oyunda hile bitmiyor maalesef. Sadece sayısı düşüyor ve şansınıza kalıyor. 1 sene önce bıraktığımda nova-keleş arası gidip geliyordum ve 5 oyundan 4ü hile geliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı