Valve hakkında ne düşünüyorsunuz?

Valve hakkında ne düşünüyorsunuz?

• AAA oyun yapan bir firma ama Steam'e sahip olduğundan çok boşladı.

• Steam dışında hiç haşır neşir olmadım firmayla.

• Oyunları kötü. Tek iyi oldukları şey oyun pazarı.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Her seçenekte bir olumsuzluk var. Neden ankette "Dört dörtlük bir firma." seçeneği yok?
@Gabe Newell Gta 6 fragmanı bile çıkmışken bi Half-Life * çok mu be🥲
Şu an zaman yok. CS 2'yi düzeltmek ve eksik içerikleri tamamlamak için uğraşılıyor.
Ayrıca zaman geçtikçe oyuncularda oyuna olan heyecan o kadar büyüdü ki, oyuncuları tatmin edememe korkusu oluştu.
Yine de markalarımızı unutmayız. 25. yıla özel yapılan Half-Life belgeselini izleyebilirsiniz. Türkçe alt yazısı da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki ileride bir oyun duyurusu da yapılır. 🙂
Valve, yeni şeyler denemeyi seven bir firma.

Çok iyi ama çok mükemmeliyetçi bir firma. Her çıkardıkları yapım ya çok iyi ya çok berbat oluyor. Tamam Full oyun bassınlar da demiyorum ama piyasada geliştirici olarak da olduklarını göstersinler.

CS'yi batıran firma işte. O kadar dil döktük şu oyunla ilgilenin diye. Ama şeylerine takmadılar. Yıllar sonra dediler beyler kalkın bizim CS:GO diye bir oyunumuz vardı şuna az bakalım ne var ne yok. İçine edip gittiler.
Şimdi "oyun daha yeni iki yıla düzelir" diyenler için şunu söylüyorum. Yıllarca operasyon getirmekten başka bir şey yapmadılar bu adamlar. Otursalarmış derslerine çalışsalarmış. Ben bu oyunu böyle gördüğümde derim ki demek ki yıllardır g*t büyütmüşler bu adamlar evlerinde. Durum bu olunca da 2 yıla düzelir falan dinlemem. Adam gibi oyun çıkartacaktınız.

Türkiye olarak boykot etmeliyiz bu firmayı. TL desteğini çekmek nedir kardeşim?
Steam'in elinden geldiğince TL'de kalmaya çalıştı ama bir yerden sonra bırakmak zorunda kaldı. Bunun suçlusu tamamen devlet. Steam zarar edeceğini bile bile TL'de kalamaz.

Çalışıyorsa bırak mantığına tam uyan bir şirket, zaten para kazanıyorlar o yüzden topa girmiyorlar. Ama girmeliler. Yani birisinin elinde HL3 gibi bir hazır oyun olacak ve arkasından gitmeyecekler. Cidden insan hayret ediyor. Ya safi zarar olsa bile sen her halükarda çok zengin bir şirketsin. Arkanda dev yatırımlar, anlaşmalar var. Hiç mi ekmek yediğin sektörlerin mensuplarından yana kendini borçlu hissetmiyorsun? Bu adamlar 2004'ten beri hazır oyunun çıkmasını beklemek zorunda değil ki kimse gelip zorunda değiller demesin, bu kitle onları zirveye koydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı