Valve Hilecilerin Kökünü Kazıyacak!

Donanım kimliği ile yada IP ile bir ban yapılmadığı sürece hilenin önüne asla geçilemez.
Adam hile mi açmış ? Hile olduğu kesin mi ? Banlayacaksın adamın Anakartının kimliğinden yada IP adresinden bir daha oyuna giremediğinde görürler hile kullanmayı.
Fakat bunu asla yapmazlar yaparlarsa oyuncu sayısı %50 azalır.

Donanım kimliği ile yada IP ile bir ban yapılmadığı sürece hilenin önüne asla geçilemez.
Adam hile mi açmış ? Hile olduğu kesin mi ? Banlayacaksın adamın Anakartının kimliğinden yada IP adresinden bir daha oyuna giremediğinde görürler hile kullanmayı.
Fakat bunu asla yapmazlar yaparlarsa oyuncu sayısı %50 azalır.
Bunu yaparlarsa internet kafelere yazık olur.

Hilecileri banlasalar da değişen birşey olamayacak.Oyun zaten bozuk.10 maç kazanmama rağmen 1 maç kaybedince rank düşüyorum MG 2'den Silver 4 düştüm.İlk olarak şu saçma sapan rank sistemini düzeltsinler.Zaten hilesiz oynamak isteyen 77 TL verip oynar.

En başta yapması gereken şeyi, oyuncu kaybedince yapmaya başlıyor. Ayakta durmak için her şeyi yaptı, oyunu bedava yapıp battle royale çıkartmak gibi. Eskisi gibi olacağını sanmıyorum ki tek sıkıntısı hileciler değil. Yerleştirme, eşleştirme vb. gibi bir sürü kötü tarafı var.

Yapay zeka teknolojileri elbette iyi hoş; ancak hileli biri yeni bir hesap ile benim karşıma düştüğü ve oyunumun içine ettiği zaman yine bir anlamı kalmayacak? Sanal gerçeklik oyun içerisinde banlama yetkisine sahip olacak mı? Hileciyi teşhis edebilme hızı ne denli yeterli olacak? Zaten tek başına yeterli olması pek mümkün değil.

Kullanıcıdan para isteyeceksin bu kadar basit, para isteyip ayrıcalıklar tanıyacaksın. Nedir? Para veren insanlar ile oynayabilmesini sağlamak gibi gibi.
Veya telefon numarası ile kayıt dönemi başlatacaksın; telefon numarasını onaylayamayan üyeler, onaylamış üyeler ile aynı maça düşmeyecek.

Ve günün sonunda yapay zeka algıladığı herkesi indirecek. Üyeliğini kaybetme korkusu yaşayan paralı üyeler ve anahtar kriterleri doğrulamış üyeler elbette ayağını yorganına göre uzatacaktır :)
Doğrulamayan ve para harcamak istemeyen üyeler ise kaderine razı olacak :D

Dediğiniz şey çok mantıksız ölüm kamerası rekabetçide olamaz olsaydı takım arkadaşlarının yerini görebilirdiniz,adamın oyun tarzını görürdünüz zaten bu dediğiniz özellik basit eğlencede var .Rekabetçidde olamaz böyle bir sistem.
O kadar özellik yapıyorlar. Bunu yapmanın bir yolunu bulsunlar.

Oyunun kitlesi çok büyük ve insanlar üzerinde bağımlılık yaptığı için hilenin sonu asla gelmeyecek gibi duruyor. Banlanan tekrar yeni hesap açıp hile yapmaya devam ediyor. Kumar gibi, oyuncuların eğlencesi bu olmuş.

Bu sistemde gereksiz banlar atılıyor. Kendi sistemimden arkadaşlarımın hesaplara giriyordum rank kasıyordum hemde kendi hesabıma nadiren giriyordum ama nasıl olduysa nadiren girdiğim hesap VAC yedi.

Bu sistemde gereksiz banlar atılıyor. Kendi sistemimden arkadaşlarımın hesaplara giriyordum rank kasıyordum hemde kendi hesabıma nadiren giriyordum ama nasıl olduysa nadiren girdiğim hesap VAC yedi.
VAC yanlışlıkla ban attıysa yeriniz burası değil Steam Destek olmalı. Yanlışlıkla atıldığı zaman zaten kaldırıyorlar.

Geri
Yukarı