Valve hileleri neden engellemiyor?

Oyunda yeteri kadar skin yok. Benim hesabım prime ve güven faktörü yüksek olduğu için hile gelmiyor bana. Belki de geliyordur ancak anlamıyorumdur.

Oyunu ilk defa oynayacak kişinin ne suçu var o hileye denk gelmek zorunda değil.
Belirttiğiniz şeyler olmasa dahi hileler için iyi bir sistemi olması lazım. Ama yok.
VanGuard kadar olamaz Valve nın yaptığı dandik şey. Adamalar sadece Premiumlu olanlara imkan sunuyor. Bende Premiumum ama Premium olmayan biri gelince partime canımı sıkıyor hileler çünkü Premiumsuz biri gelince maçta seçkin mod devre dışı başlıyor ve hhoooop hileler gelsin.

Hileleri engellemenin kolay bir şey oldugunu mu düşünüyorsunuz? Valorant gibi acımasızca bi yazılım yapmadıkları sürece hileleri engelleyemezler(Valorantin anti cheat programı gibi 7/24 açık olmalı) Lakin şöyle bir şey var 7 24 arkada bi programın açık olması ister istemez insanları rahatsız eder. Zaten hileler belli bi ranktan sonra bitiyor.
Valorant'ta hile olmadığını mı düşünüyorsun? Evet acımasız olmalı, oyunun gidişatını bozuyor sonuçta.

Hileleri engellemenin kolay bir şey oldugunu mu düşünüyorsunuz? Valorant gibi acımasızca bi yazılım yapmadıkları sürece hileleri engelleyemezler(Valorantin anti cheat programı gibi 7/24 açık olmalı) Lakin şöyle bir şey var 7 24 arkada bi programın açık olması ister istemez insanları rahatsız eder. Zaten hileler belli bi ranktan sonra bitiyor.
Hileler belli bir ranktan sonra bitiyor mu ? CS:GO'da yaklaşık 10'a yakın kez Global rütbesine eriştim ve emin ol hile hiçbir zaman bitmiyor. Olay Trust Factor'e bağlı bir şey değil, istersen dünyanın en büyük faktörüne sahip ol; yine de o hile gelip seni buluyor. Ayrıca rütbe yükseldikçe, hile sayısı artar.

Maça giriyorum, 7-0 öndeyiz son eli oynuyoruz, hop birisi bütün hileleri açıyor 8-7 kaybediyoruz.
Başıma en az 10 defa geldi.
Maçın başında hile çıkması için dua eder oldum artık. Diğer şekilde zamanımızı da emeğimizle beraber çalıyorlar.
Valve neden hileleri engellemiyor peki?
Karşıma çıkan bütün hileleri bildirdim o resmi de atıyorum. Ey Valve, bildiriyoruz banla en azından.

43 kişiyi replemişim sadece 4 kişi ban yemiş.
Oyuncu kaybetmekten korkuyor. Oyunun büyük bir çoğunluğunda hile var ondan hilelere fix atmıyor.

Oyuncu kaybetmekten korkuyor. Oyunun büyük bir çoğunluğunda hile var ondan hilelere fix atmıyor.
Çünkü onlarda biliyor ki yeni CS çıksa fiyatı çok pahalı olacak ve kimse almayacak. Bak rakip firma Ubisofta hiç R6 da hile görmedim ben. Çünkü bir ban yeseler bir daha oyunu alamazlar. Ve Ubisoft çok katı kurallar işliyor.

Geri
Yukarı