Valve hileleri neden engellemiyor?

Trust Factor'ün etkenlerini tam olarak bilmiyoruz, ancak kaliteli bir topluluk üyesi olmanız gerekiyor.
Profiliniz gizli ise,
CS süreniz gizli ise,
Steam Başarım hilesi yaptıysanız,
Eklediğiniz ban'lı arkadaşınız var ise,
Aktif olarak CS oynamıyorsanız,
Topluluk hizmetlerini kullanmıyor iseniz,
Hesabınız 0 level ise, tabii ki trust factor'ünüz düşük olur. Yapabileceğin şeyleri valve "Kaliteli bir topluluk üyesi olmanız" olarak özetliyor. Valve Trust Factor'e güveniyor. Steam kullanan herkese değil. Tabi Prime hesabınız yok ise, bunlara bakılmıyor bile. Doğrudan 0 trust factor'ünüz oluyor.
Bu kötü şeylerin hiç birini yapmadım, güvenlilik seçeneği açıktı; benim MSI AfterBurner’ımı engelleyen program, nasılsa karşıdaki mevlanayı es geçti herhalde.

Kardeşim Counter Strike Global Offense'ı uzun yıllardır oynuyorum Trust faktörümle alakalı bir sıkıntı yok Legendary Eagle Master'a kadar çıktım fakat rütbe fark etmiyor var hile dolu kaynıyor, sinirlendiğimden silmiştim bayadır oynamıyordum rank'ım gitmiş doğal olarak girdim rankımı geri kazanmak için adamlar daha kapıdan geçmeden taramaya başlıyor, her attığı tek mermi 147 hit vahiy mi geldi bu adama sence?
Ben bu saatten sonra yanımda hile bulunduracağım. Karşıma hile gelirse adamı öldürürüm, kendimi de bombalarım.

Kardeşim Counter Strike Global Offense'ı uzun yıllardır oynuyorum Trust faktörümle alakalı bir sıkıntı yok Legendary Eagle Master'a kadar çıktım fakat rütbe fark etmiyor var hile dolu kaynıyor, sinirlendiğimden silmiştim bayadır oynamıyordum rank'ım gitmiş doğal olarak girdim rankımı geri kazanmak için adamlar daha kapıdan geçmeden taramaya başlıyor, her attığı tek mermi 147 hit vahiy mi geldi bu adama sence?
Aynen öyle. Hesaba binlerce TL yatırmış kişilerle de giriyordum yine hile geliyordu. Güven faktörü zaten övgü ile kolayca halledilebiyor. Bir hafta topluluk sunucusunda övgü dilensen zaten güven faktörü yükselir ama farkeden bir şey yok.

Ben bu saatten sonra yanımda hile bulunduracağım. Karşıma hile gelirse adamı öldürürüm, kendimi de bombalarım.
En sağlıklısı oynamamak benim düşüncem tercih oyuncuların tabi ki :).

Geri
Yukarı