Çözüldü Valve oyunlarına girince ''dog buck'' adlı bir şarkı çalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bir Valve oyununa giriyorum, yeni oyun başlat diyorum, ardından şu ses kaydıyla karşılaşıyorum; "the dog buck is a Very strong and healthy he live in california". Şaka gibi. Ayrıca oyunun içinde de devam ediyor. Nasıl çözüm bulabilirim?
Şarkı aynen şöyle:
Buck, a powerful dog, half St. Bernard and half sheepdog, lives on Judge Miller’s estate in California’s Santa Clara Valley. He leads a comfortable life there, but it comes to an end when men discover gold in the Klondike region of Canada and a great demand arises for strong dogs to pull sleds. Buck is kidnapped by a gardener on the Miller estate and sold to dog traders, who teach Buck to obey by beating him with a club and, subsequently, ship him north to th

Son düzenleme:
Çözüm
S
Pardon, tüm yorumları okuyamadım. Oyunu silip yüklediniz mi? Veya oyunun dosya konumunda "audio/sfx" gibi dosyalarda "dog buck" gibi bir dosya var mı hiç?
Oyunlar gözükmüyor?
Ekran görüntüsü atıyorum:
1647626295980.png

Pardon, tüm yorumları okuyamadım. Oyunu silip yüklediniz mi? Veya oyunun dosya konumunda "audio/sfx" gibi dosyalarda "dog buck" gibi bir dosya var mı hiç?

Çözüm

Geri
Yukarı