Valve, Steam Deck Taşınabilir Oyun Konsolunu Duyurdu

Buna $649 verecek olan adamın zaten sağlam sistemi vardır.
PC'si olmayan kişi de zaten parasını buna vermez. Yani ürün hedeflediği kitleye ters bir yerde konumlanıyor.

Performansı, pil ömrü, ergonomisi nasıldır bilmiyorum ama bu fiyatta bu ürün satmaz. 2. Steam Machine vakası, loading...

Steam Dell ufodan önce davrandı street Fighter 5 Crysis oynatırsa çok iyi olur. Fiyatı ateş pahası olmasaydı keşke.

tüm Avrupa'lı Amerikalı kullanıcılarına hayır uğurlu olsun ne diyelim bu kur farkından dolayı biz anca ekmek banıp izleriz .

1.gif

tüm Avrupa'lı Amerikalı kullanıcılarına hayır uğurlu olsun ne diyelim bu kur farkından dolayı biz anca ekmek banıp izleriz .

Eki Görüntüle 1110154
Duyurulduğu günün ertesi günü, ne para biriktirip ne de plan program yapmaya gerek duymadan sipariş verdi Avrupalılar. Biz de "Acaba ülkemize gelir mi? Gelirse de parasını verebilir miyiz?" diye düşünür olduk. :D

Buna $649 verecek olan adamın zaten sağlam sistemi vardır.
PC'si olmayan kişi de zaten parasını buna vermez. Yani ürün hedeflediği kitleye ters bir yerde konumlanıyor.

Performansı, pil ömrü, ergonomisi nasıldır bilmiyorum ama bu fiyatta bu ürün satmaz. 2. Steam Machine vakası, loading...
Hocam bence böyle boş NVMe slotu olsun biz istediğimiz SSD cihazı taksak aşırı güzel olurdu. Fiyatını depolama etkiliyor zaten.

GTX 1650 gücünde olacağı yazılmış sağda solda. 720p çözünürlükle AAA oyun oynatırsa efsane olur. RDR2'yi el konsolunda oynadığımı hayal ettim de şöyle bir titreme geldi 😀

RDR2, AC Valhalla seviyesi oyunlar şart değil bile bence. LA Noire, Far Cry 3, GTA San Andreas, çok eskilerden Grim Fandango, Worms Armageddon, Max Payne, indie oyunlardan Life is Strange, Undertale, Subnautica gibi oyunları elde taşınabilir bir alette oynama fikri bile harika. Şimdinin parasıyla 5000-6000 civarı bir şey olursa yüksek ihtimal alırım ama 256GB altı alınmaz hakikaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı