Valve, Steam Deck Taşınabilir Oyun Konsolunu Duyurdu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steam Deck

Valve merakla beklenilen Steam Deck taşınabilir oyun konsolunu tanıttı. Valve, bir süre önce Gabe Newell tarafından sinyalleri verilen cihazını sonunda tanıttı. Nintendo Switch benzeri bir elde taşınabilir oyun konsolu gibi gözükse de oldukça farklı olan Steam Deck adı verilen cihaz Aralık ayından itibaren 399 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürülecek. Diğer modeller ise 529 dolar ve […]

Devamı: Valve, Steam Deck Taşınabilir Oyun Konsolunu Duyurdu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ah bir Nintendo Switch 4K 120Hz çıktı verebilse televizyona başka hiçbir şey almayacağım. Ama bu çok daha iyi gözüküyor.

SteamPal sızınıtısı çıktığında ismi çok saçma olduğu için büyük ihtimal yalan haber sanmıştım da bu çok güzel oldu 🤩 Steam'den alınabiliyorsa alırım çıktığın da.

Nintendo oyunları o kadar rezalet ki 16k 500 FPS verse gene oynamam.

Zevkler tartışılmaz ben Macaristan da arkadaşlarımla mario party, mario tennis, smash brothers oynamayı seviyorum. Genel olarak yıllardır bu tarz oyunları seviyorum. Oyun demek sadece Witcher falan demek değil. Nintendo dediğiniz firma şu anda pazarın %45'i neredeyse.

Zevkler tartışılmaz ben Macaristan da arkadaşlarımla Mario Party, Mario Tennis, Smash Brothers oynamayı seviyorum. Genel olarak yıllardır bu tarz oyunları seviyorum. Oyun demek sadece Witcher falan demek değil. Nintendo dediğiniz firma şu anda pazarın %45'i neredeyse.
Türk oyuncularına göre JRPG, Nintendo oyunları hatta zaman zaman çoğu hikayeli oyun yok hükmünde sayılır. Bizim ülkemizin oyuncusu sadece CS, LoL falan oynadığı için başka tarz oyun gördüklerinde "bu oyun mu?" tepkisini verebiliyorlar.

Geri
Yukarı