Valve'in CS:GO için amacı ne?

Deminden beri konuyu okuyorum da kimse kimsenin fikrine saygı göstermiyor. Hep bi çürütme aşağılama derdi uğraşı var. Neden?

Kesin CS Source 2 çıkacaktır ha sakın o yüzden batırıyor olmasın.

Deminden beri konuyu okuyorum da kimse kimsenin fikrine saygı göstermiyor. Hep bi çürütme aşağılama derdi uğraşı var. Neden?
Şu 'Valorant oynayın moruk' diyenler konuma gelip konunun içine etmese hiçbir şey yok, gül gibi tartışıyorduk. Herkes gitti, yeter ya. Vallahi yeter.

Herkes Ekin2407'nin yazdığı "İşte bu yüzden Valorant" mesajına laf ediyor fakat ben şaka amaçlı yazdığını düşünüyorum. Fazla abartıyorsunuz.

1000 saatin olup hâla MM oynuyorsan zaten zaten Valorant geçmen iyi olmuş.
Valorant'In mekanikleri daha güncel . Bence de, keleşle koşarak one tap atmak güncel mekanik.
Keleşle koşarak one tap atmak mı? pff saçmalık hayatımda öyle birşey yaşamadım bu oyundaki tek fark ne kadar paran varsa okadar iyi one tap atarsın çok iyi ekipmanın varsa silahın ejder vandalsa herkes one tap atmaya başlıyor Valorantın bir kötü yanıda rekabetçi oynayan insanlar için kanser edici olucak kadar p2w olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…