Valve'in CS:GO için amacı ne?

Niyeyse CS çöp Valorant mükemmel diyenler maksimum nova çıkıyor :D

CS çöp denecek kadar değil ama şu aralar benim için eğlenceli değil ve bittiğini düşünüyorum, bu arada Valorant'ta gayet eğlenceli bir oyun geliyor bana rankım Legendary Eagle CS. Bana sorarsan CS:GO bitti, eğer böyle devam ederse de oynanacağını düşünmüyorum.

Şu Valve'nin oyunculara zorla yeni mapleri oynatma zorbalığına hiçbir zaman anlam veremedim. Operasyon görevleri dışında şu Ancient denen map ile hiç işim olmadı. Oynanmıyor işte kardeşim, Ancient mancient zorlama işte.

Şu Valve'nin oyunculara zorla yeni mapleri oynatma zorbalığına hiçbir zaman anlam veremedim. Operasyon görevleri dışında şu Ancient denen map ile hiç işim olmadı. Oynanmıyor işte kardeşim, Ancient mancient zorlama işte.
Bir de espor arenasınde göreceğiz, hay Allah'Im.

Yanlış anlamayın fakat siz sadece CS daha iyi demediniz. Valorant'a çöp diyorsunuz. Ben konuda CS'ye çöp diyeni göremiyorum.
Karşımdaki insan Valorant'ın adının benim konuda geçmemesine rağmen hâla bir şeyleri sindiremeyip 'İşte bu yüzden Valorant' diyorsa ben de o onun savunduğu oyuna 'çöp' derim. Durduk yerde konu kirletiyorlar, ben bu konuyu CS tartışmak için açtım, sizin oyununuzla karşılaştırmak için açmadım. Hay Allah'ım, offf. Uğraştığım şeylere bak.
Aztec ve Dust1 kalkmasaydı keşke.
Aztec tamam da Dust 1 çok da iyi değil be hocam.

Karşımdaki insan Valorant'ın adının benim konuda geçmemesine rağmen hâla bir şeyleri sindiremeyip 'İşte bu yüzden Valorant' diyorsa ben de o onun savunduğu oyuna 'çöp' derim. Durduk yerde konu kirletiyorlar, ben bu konuyu CS tartışmak için açtım, sizin oyununuzla karşılaştırmak için açmadım. Hay Allah'ım, offf. Uğraştığım şeylere bak.

Aztec tamam da Dust 1 çok da iyi değil be hocam.
Hocam onu şaka amaçlı dediğini düşünüyorum ben açıkcası. Öyle değilse, haklısınız.

Hocam onu şaka amaçlı dediğini düşünüyorum ben açıkcası. Öyle değilse, haklısınız.
Hocam şaka mı kaldı, adam konumu resmen CS vs Valorant konusuna çevirdi baksanıza bir de her mesaja kahkaha atıyor, 'Göz ardı et'e basmak lazım böyle durumlarda.
Bari İceworld kalsaydı.
Hocam taktik mapi değil ki, İceworld hâla vardır CS:GO'da, atölye mapi olarak vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı