Valve'in CS:GO için amacı ne?

Arkadaşlar bugün saat 1.00 civarı CS'ye yeni güncelleme geldi, Train'de son maçımı oynuyordum güncellemeden önce. Maçım bitti, oyunun ama menüsünden anladım güncelleme geldiğini, 'istemciyi güncelleyin' tarzı bir şey yazıyordu. Gece gece bir mutlu oldum, baktım 1 GB güncelleme, dedim gaben abi bizi düşünüyor.
Oyun güncellenirken bakayım dedim güncelleme notlarına, zaten sevinçten takla atıyorum gece gece.
https://blog.counter-strike.net/index.php/category/updates/

Adam akıllı tuscan, cobble falan gelecek sanıyorum yeni smokelar çalışacağım yeni taktikler oluşturacağım arkadaşlarla. Bir baktım güncelleme notlarına, tavuklar güncellenmiş, 8 liralık çakma FACEIT Premium statsları gelmiş, yeni çöp 2 tane yoldaş mapi gelmiş. Çöp dediğim de hakikaten çöp, FPS sıkıntısı var yeni gelen 2 yoldaş mapinde. Sonra bir baktım train kalkmış, yerine şu broken fang ile gelen lağım mapi gelmiş, ancient denen çöp map. Üzüldüm gece gece, gaben abim CS'nin en köklü haritasını kaldırmış, yerine optimizsayon özürlü ancient getirmiş. Abi belki de espor maçlarında izlemesi en keyifli, oynaması en keyifli map gitmiş, yerine kimsenin sevmediği dandirik lağım mapi gelmiş, abi şaka mı bu? Tamam, oyunun metasında değişiklik yapmak istiyorsun, insanlar oyunun hep ezber olduğundan şikayetçi.
Ama sen gidiyorsun overpass ve vertigo varken Train'i kaldırıyorsun, train kalkar mı abi, 20 yıllık map, herkes çok seviyordu bu mapi. Bunun üzerine de yeni getirdiğin mapin bir sürü özrü var, FPS sıkıntısı var, mapde sürekli ciyak ciyak kuş sesi geliyor ve insanın kulağını deliyor resmen. İğrenç, rezalet bir map. Umarım FACEIT Free havuzundan kalkmaz train. İnşallah kalkmaz. Peki ben şunu merak ediyorum, Valve neden oyunu yarım yılda bir güncelliyor? Oyunu yarım yılda güncelliyorsun eyvallah da, getirdiğin güncellemeleri kimse sevmiyor, neden ısrarcısın bu kadar? Kendi oyununu bitirmeye çalışıyor olabilir mi acaba? Belki yeni CS çıkacaktır, ondandır belki. Bilmiyorum, kafam karıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesin CS Source 2 çıkacaktır ha sakın o yüzden batırıyor olmasın.

Deminden beri konuyu okuyorum da kimse kimsenin fikrine saygı göstermiyor. Hep bi çürütme aşağılama derdi uğraşı var. Neden?
Şu 'Valorant oynayın moruk' diyenler konuma gelip konunun içine etmese hiçbir şey yok, gül gibi tartışıyorduk. Herkes gitti, yeter ya. Vallahi yeter.

Herkes Ekin2407'nin yazdığı "İşte bu yüzden Valorant" mesajına laf ediyor fakat ben şaka amaçlı yazdığını düşünüyorum. Fazla abartıyorsunuz.

1000 saatin olup hâla MM oynuyorsan zaten zaten Valorant geçmen iyi olmuş.
Valorant'In mekanikleri daha güncel :D. Bence de, keleşle koşarak one tap atmak güncel mekanik.
Keleşle koşarak one tap atmak mı? pff saçmalık hayatımda öyle birşey yaşamadım bu oyundaki tek fark ne kadar paran varsa okadar iyi one tap atarsın çok iyi ekipmanın varsa silahın ejder vandalsa herkes one tap atmaya başlıyor Valorantın bir kötü yanıda rekabetçi oynayan insanlar için kanser edici olucak kadar p2w olması.

Geri
Yukarı