Vampire the Masquerade Bloodlines Türkçe Yama Font fix nasıl yapılır?

patates3

Hectopat
Merhaba, kısa keseceğim Vampire the Masquerade Bloodlines oynamak için oyunu satın alıp indirdim ve sonradan oyunun unofficial Patch'ini de indirdim.

Oyunun Türkçe yamasını kurmaya çalıştım söylenenleri yaptım oyunun kurulu olduğu dosyaya Türkçe yama dosyalarını attım sonra da fontları ayarlamak için belirlenmiş fontları C:/Windows/Fonts'a attım. Oyun Türkçe oldu olmasına olmadı fakat fontlar olmadı.
Oyun içinden kareler:

1711181690945.png

1711181712475.png

Fontlar neden çalışmadı anlamadım açıkçası. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kardeşim selamünaleyküm, bende de o sorun var çözebildin mi?
Çözebildiysen lütfen haber ver 1 saattir sorunu çözmeye çalışıyorum

Arkadaşlar merhaba, türkçe yamayı kurduktan sonra oyununda garip karakterler ile karşılaşan kişiler olursa aşağıda yazacağım adımları takip etsinler lütfen.

1- FontFix WinRAR'ı içerisinde olan dosyaların hepsini C:\Windows\Fonts klasörünün içerisine atın.
2- C:\Windows\Fonts klasörünün içerisine atmış olduğunuz tüm dosyalara teker teker tıklayıp açarak sol üstten YÜKLE butonuna basın ve yüklemesini bekleyin, hepsini attığınız tüm dosyalarınıza tekrar edin.
3- Oyuna girip keyfini çıkartın!

Maalesef benim de sorunum arkadaşın bahsettiği şekilde. FontFix klasörünün içerisinde olan ondört tane fonttan bir tanesi Vamp_Handwriting1_TR isimli font dosyasında bir problem var ve ne olduğunu anlamış değilim.

C:/Windows/Fonts'a da atsanız veya dosyaya tıklayıp sol üstten yükle butonuna da bassanız font dosyası C:/Windows/Fonts'da gözükmüyor. Büyük ihtimalle o font yüklenmediği için oyunda böyle bir sorun yaşıyoruz.

Geri
Yukarı